The Best and the Brightest (2010)

Neil Patrick a sympaták? Nečekal jsem, že by mu to tak sedlo, ale opak je pravdou. Skvěle mu to sedlo a já jsem se skvěle bavil. :)

Kino hororů (2001) (seriál)

Bylo by to fajn, ale díky tomu, že tam dávají samé starší a méně známé filmy... No děs.

Jackass 3.5 (2011)

V prvních 10 minutách jsem si říkal: "Už to není ono. Už to nemý ty grády." Pak se to rozjelo. Troufám si to označit za jeden ze tří nejlepších dílu. Doufám, že smrtí Ryana toho nenechají, ale budou pokračovat. Těším se na další díl!

Černá mamba (2011)

Pro mě tisíckrát lepší než Mačeta. Ruleeez..

Where the Hell is Matt? (2008)

Jeden z nejlepších kratasů, co jsem viděl. Skvělá hudba. Doslova mi to vzalo dech. Perfektní!

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Ideální stopáž i počet epizod - můžeme být rádi, že se tvůrci nesnažili téma podojit na několikasériový štrůdl ale podali to v šesti dílech. Není tam tím pádem skoro žádná vada. Napínavé, svižné, skvělé obsazení. Od začátku tempo, které se nezastaví až do konce. Pěkně šmrncnuté hororem (zvlášt 5 díl) Prostě vynikající!

Monstrum (2008)

Nejsem fanda katastrofických filmů, a tak mě ani tenhle nenadchl. Navíc styl natočení ruční kamerou je dost nepřehledný a ve filmu jsem se každou chvíli ztrácel. 2/5