Fresh (2022)

V skutku dobre rozbiehajuca sa romanca s prijemnou hudbou a vizualom ale pak sa to zvrtne. Cim menej som o filme vedel tym viac som si ho uzil.

Čuník (2022)

Filmu ako takovemu chybalo viac spinavosti. Rychly rozjazd no po 20 minutach sa film zasekne a pozerame uplakne zeny a hlavnu postavu ktora sa nevie zo seba vymacknut. Finale neuplne.

Barbar (2022)

Film na 2 polovice. Kdezto v 1 to horí a v tej 2 to len prihrieva. Horor roka kde pracuje hudba a kamera ako oko v hlave.

Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)

Uz ked si tvorcovia dali tak velmi zalezat na fakt super gore sceny (rozseknute hlavy a sekanie sekerou v zaveru filmu) mohli si dat tak isto zalezat na nie tak hlupom scenari ako sa javil tu ( co mi trhalo nervy vylievanie emocii pri zlomenej nohe a nasledne chodenie po nej ). O triedu lepsie ako 1va cast. Na tretiu sa tesim o kus viac.

Shorta (2020)

Z policajta ktori si vyvaluje ego na Arabov sa ku koncu stal milosrdni clovek ktori zachranil par zivotov. Posobilo to realisticky hlavne nocna prestrelka na parkovisku. Plna palba za 5.

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Bolo to citi bez Jamesa Wana. Pribeh cool. Lakacky moc nefungovali no miesto nich fungovala paradne hudba. Prikladam sa k 3* ku 4tej by to chcelo nieco viac.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Scenar je jeden z najhorsich zo vsetkych Saw. Gore super, snaha o lakacky v podaniach so zvukom a rychlim zaberom vobec nefunkcne. Sklamanie.

Neol gidalimyeo (2016)

Nerad udelujem 2* po precitanych par recenzii ale za mna mensie sklamanie z Juznej Koreii.

Noc v ráji (2020)

Brutalna juhokorejska pecka vygradovana az do finalneho konca. Pecka. Tlieskam