• Krátkometrážní

Zmeškaný hovor (2003)

Co mi to jen připomínalo? Jo, já už vím :) #CernovlaseDlouhovlaseCinanky (tedy vlastně japonky, ale oči měly stejné a hysterické byly taky). Za mě neskutečně promrhaný potenciál.. __60%__

Oko (2002)

Škoda, že tvůrci neudrželi tempo první poloviny filmu po celou dobu. Po strašně dlouhé době jsem se konečně příjemně bál. Scéna v nemocnici a výtahu byly opravdu fantasticky natočené, plné strachu a očekávání z laciné lekačky (ale kdepak laciné!). Zamrazilo mě opravdu nejednou a to tak, jak už jsem dlouho nezažil :) V druhé polovině už tempo velmi zjemnilo, atmosféra byla najednou fuč a ja stále doufal, že se vrátí to napětí. Finální rozuzlení už nám zavánělo do úplně jiných žánrů. Škoda no. Jsem zvědavý na Oko 2 (Že by Nezvratný osud?:) ) Celkově jsem překvapený, že se mi tahle série tak dlouho vyhýbala :) __70%__

Podfukáři (2013)

Až příliš velká chuť být ve výsledku, díky tolika "nečekaným" otočkám, šokující. Což je v tomto případě sakra špatně. Některé zvraty ok (auto), jiné naprosto uhozené a stokrát viděné (nová identita??!). Celkově mě to však bavilo, akční scény fajn, ustřední čtveřice (a celé herecké obsazení) taky. Za mě ale Dokonalý trik od Nolana vyhrál na celé, plné, nepřerušované čáře! Uvidíme co nabídne dvojka... __70%__

Akta X - Zakladatelova mutace (2016) (epizoda)

Konečně jsme tam, kde jsme chtěli být! Jo, tady mě to (oproti pilotu) začíná bavit! __90%__

Lana Del Rey - Summertime Sadness (2012) (hudební videoklip)

Ne, nehodíme si mašli, přestože je klip (společně s písničkou) depresivní, krutý a devastující. Uff, Lana valí a malá role Jaime jen potěší. Za mě ale osobně mám raději zrychlenou verzi (možná i kvůli tomu, že to není taková depka :)). __70%__

Kryštof - Srdcebeat (2015) (hudební videoklip)

Staré, stejné zajeté koleje. Chtělo by to po dlouhé době překvapit :) Kryštof si jede to svoje už dlouho, a myslí si že jim to budou všichni žrát (ale asi to vychází)... __50%__

Taylor Swift - Style (2015) (hudební videoklip)

Jednoznačný důkaz toho, že míň je často víc. Taylor zahodila své herecké "schopnosti" a pojala klip úplně jinak, a moc jí to sedí! Hezký song, fajn rytmus, společně s klipem moc příjemná podívaná. Jo, kdyby to tak dělala pořád! _70%__

Carly Rae Jepsen - I Really Like You (2015) (hudební videoklip)

Písnička jako taková v pohodě, ovšem když jeden z mých největších oblíbenců (Tom) začne tančit, tak už to fakt nejde.. Sorry. Dělali jsme tím pádem tento klip (písničku) jen abychom se díky Hanksovi zalíbili celému americkému národu nebo aby Carly udělala díru do světa díky sobě??;) A ten Bieber byl vlastně kde?? __30%__

David Bowie - Lazarus (2016) (hudební videoklip)

Okey, rozloučení, je to silné, smutné a je mi Davida opravdu moc líto. Ale bylo by to těch 97% (7.2.16) i kdyz by byl stále mezi námi? Spousta lidí by mohla říct: Youre not only one who got nothing left to lose in here ;) __70%__