Chlapci a chlapi - Zelené Vánoce (1988) (epizoda)

Tak v jednom z dílů má nadporučík Ráž problém, že Klouček(Rychlý) dělá díry do terče a v tomto dílu už má problém s tím, že tvrdě, ale po zásluze nahlásí politruk ožralého vojáka. Postava Ráže je v seriálu je opravdu nevyzpytatelná.

Zabíjení po česku (2010) (TV film)

Je dobře, že se tyto dokumenty točí. Svět není černobílý je těžké odsuzovat tu či onu stranu pokud u toho člověk opravdu nebyl a nemá přehled o komplexně celých událostech, které se odehráli v nešťastném pohraničí. Pokud si Češi myslí, že měli právo takto se chovat co by potom měli dělat Poláci, kteří oproti nám zažili od Němců jistě daleko větších příkoří.

Stíny horkého léta (1977)

Opravdu netuším proč údajní Banderovci ve filmu nepromluví ani jedno slovo. Dále mě vadilo scény jež jsou natočeny v tmě nebo v pološeru. Nejde vidět skoro nic a lze se jen domnívat co se stalo.

Úsvit planety opic (2014)

Na filmu mě vadí chybička ve scénáři, když byl postřelen Caesar nikdo z jeho opičích přátel se ho nevydal hledat i přestože to byl jejich milovaný vůdce. Dále nemám rád noční scény velkých bitev, kdy jsou často nepřehledné. Proto dávám pouze 3 hvězdičky.

Země kartelů (2015)

Je krásně vidět, že problémy lidí USA jsou proti Mexiku absolutně nicotné.