Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Musim dat aspon jednu hvezdu, protoze se bojim Chucka Norise, ale jinak je to velka blbost:-)

Ajťáci (2006) (seriál)

Pro me jakozto ajtaka naprosto nejlepsi serial vsech dob. Suchy humor tohoto pocinu naprosto zboznuji. Dekuji za vznik takove veci:-)

Zeitgeist: The Movie (2007)

Vim, ze verici lide s timto filmem maji problem, ale me osobne to prijde dost logicky poskladane, protoze si o cirkvi jako takove nedelam zadne iluze. Samozrejme, ze to je jen mytus s Jezisem, ktery vstal z mrtvych, aby cirkev dobre mohla manipulovat s lidmi. Druha Cast tykajici se WTC me naprosto zmenil pohled na svet a predevsim Ameriku jako takovou, protoze je neuveritelne, ceho jsou americane schopni kvuli moci. Prijde mi to jako nacismus akorat 100x lepe maskovany. Tento dokument me velmi fascinoval a kdyz jsem na jeho zaklade videl dalsi dokumenty a podezrele okolnosti co jsem cetl, nebo videl na netu tykajici se teto problematiky, nelze vyloucit, ze na tom vetsina neni pravda. Vynikajici pocin a dekuji, ze to konecne nekdo natocil aby lidem, ac bohuzel malemu mnozstvi, otevrel oci. Ale "zaplat Panbuh" za to:-) Doporucuji a davam 5 hvezd a 100 %

Super 8 (2011)

Klasicky Spielberg, nelze dat mene:-)

Hostel III (2011)

Tento film mi prisel dobry tim, ze jsem se aspon nenudil od zacatku do konce, melo to spad a dokonce uz mel i trochu napad narozdil od predeslych verzi. Pohodove 4 hvezdy za moje dobre pobaveni.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Musim rict, ze tento film me velmi oslovil, libilo se mi syrove zpracovani a taky cernobilost, ktera se k tomuto filmu velmi hodila, protoze jeste vic dokreslovala dobu inkvizice. Dej byl vynikajici, ac to bylo z historickeho hlediska dost drsny, ze tomu opravdu tak bylo. Taky me fascinovala duveryhodnost, jenz na Petrovych kamenech, kde se opravdu tyto veci blizko Velkych Losin dely, kterou tento film mel. Za me 5 hvezd, protoze jsem se po dlouhe dobe dobre pobavil.

Jiná země (2011)

Jednu hvezdicku davam pouze za to ze jsem to dokoukal a nevypnul to v pulce. Cely film jsem na neco cekal a nakonec to skoncilo absolutne trapne a melo to dej dost pofiderni. Spise tedy zadny, uklizecka, ktera zajela autem rodinu sveho "pana" bylo mozna to nejzajimavejsi, kdyz se dali dohromady, ale jinak me na tom nic nenadchlo.

Lidice (2011)

Film byl pro me fakt dost drsny, ale prave to se mi na nem libilo. Bylo vse podano naturalisticky a tak, jak to skutecne byvalo, nebo aspon jak si to ja predstavuji, kdyz tady byla valka. Vynikajici dilo, podle me nejlepsi film nejen roku 2011.

Valerie a týden divů (1970) odpad!

Tento film ani nemohu komentovat jaka je to hruza. Kdyby existovalo jeste neco mene nez Odpad! tak to tomuhle filmu dam. Dej zadny, herecke vykony podle me tragicke a co se tyce kamery, tak mi take prisla dost hrozna. Chapu ze se to nekomu muze libit, ale je pravda ze mi to prijde zvraceny.

Big Lebowski (1998)

jednu hvezdu fakt jen za snehu, jinak je to desna kravina. Opravdu nemuzu doporucit. trapny, trapny, trapny...