• Thriller

Dračí oči (2012)

Hodně špatná slátanina,kde to ani JVCD nezachrání.

Nezestárneš (2019)

Ponurý utahaný,hodně špinavý zablácený příběh,kde nejvíce práce má hrobník......

Trojitá hrozba (2019)

Na jednom místě tolik akčních hvězd,ale bylo z toho jen půměrné béčko na jedno odpoledne.

Blesk (2011)

Typický Statham,tak jak mu to sedne nejlépe.Nějaký dobrý hlášky,není to nějak přepálený,jako mnoho akčních filmů poslední doby,neurazí a ani nenadchne.

16 bloků (2006)

Takové nemastné,neslané....komorní příběh jakoby natočený v 80.letech.Bruce Willis už nemá takovou šťávu,před x lety by to byla možná pecka o zkorumpovaných policajtech,dnes už je to normální a proto i průměrný film.

Obchod s bílým masem (2005) (TV film)

Obchod s drogami,se zbraněmi a s lidmi.To nejvýnosnější nelegální byznys na světě.Tento televizní film je sice průměrný,ale ukazuje novodobé otroctví,které někdy začíná na seznamce s vidinou báječného života a pak příjde tvrdá realita.

V utajení (2017)

Po dlouhé době napínavý špionážní thriller,který byl také točený v Praze,slušné obsazení Orlando Bloom, Noomi Rapace, John Malkovich, Michael Douglas,díky nim to mohla být i větší pecka, i tak jsem se dobře bavil.

Bílý Elephant (2011)

Vyvraždování gangu obchodující s mladýma holkama v exotickém Thaisku.Tuctové béčko.

Bez záznamu (2012)

Dobrý svižný thriller o odhalení jednoho atentátníka.