• Hudební

Legie (2010)

Tak toto sračka podľa mňa veru nebola.. Bol to veľmi dobrý film, ktorý mal myšlienku, hlavu aj pätu... Asi vec vkusu, ale koho tento žáner, príp. z traileru zaujme, nech sa nenechá odradiť :)

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Akože ja nehodnotím a ani hodnotiť nebudem na základe väčšiny, alebo tak... Beriem názor aj vkus každého človeka, ale nechápem, ako sa toto mohlo páčiť toľkým ľuďom. Veľmi nudne natočený a neskutočne naťahovaný film. Režijne slabo zvládnuté, možno iný režisér by s takýmto materiálom na stole dokázal niečo spraviť, ale toto, čo som videl, tak fakt že nie!!!! Asi najslabši gang / street film, aký som kedy videl a súčasne sklamanie, lebo som sa nechal nalákať na vzhliadnutie tohoto kúsku vzhľadom na hodnotenie. 2 hviezdničky a to som dosť štedrý!!!!!!!!

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál) odpad!

Nechápem, ako sa už ľudia dokážu na tomto zabávať. Fakt tomu nerozumiem, hoci som sa to snažil pochopiť. Toto je už naozaj úroveň, čo v tej telke chodieva. Ďakujem pekne za takéto hovadské seriály, čo sa u nás natáčajú.... blbý a blbší.........

Země bez zákona (2012)

Veľmi zaujímavé a dobré krimi. Nič sa nedá vytknúť obsahu, deju, ani hereckým výkonom. A najviac ma na tom zaujalo, že je to skutočný príbeh. Naozaj film, ktorý vrelo odporúčam

Oko 3 (2005) odpad!

Nieže ázíjská duchařina ako tu píšete, ale ázijská hovadina!!!!! Toto už fakt bolo priveľa aj na mňa. Ešte som tomu dával nádej, kým nepustili čiernu mačku do lesa, do toho drum´ n bass a poď ho za ňou, naháňačka ako hrom. Alebo uvidí ducha, začne do triasť, keď vtedy prídu hip- hoperi a začnú s ním tancovať? :D ... ako dobre, ale keby to aspoň vtipné bolo...

Bez dechu (2011)

Koľko "top" ľudí tu dáva že odpad??? .... sa spamätajte už! Lautner je aj podla mna nanič herec, uznavam, ale zato odpad? Zhodnotím- pár múch to má, herec mi totálne nesedí ako "akčný hrdina", hodil sa akurát tak do twilight ako indiánske dieťa, ale dávam 4 hviezdy, lebo toto bol istotne dobrý film a úprimne, odporučím ho aj mojim známim. Ale inak kop z otočky mal dobrý :D Verbal? ... tvoje hodnotenia a komentáre nám už lezú na nervy :)

Jen Bůh odpouští (2013) odpad!

Ako toto vážne? Par krát počas filmu sa mi zdalo, že som to omylom stopol, ale keď som pozrel, tak som zistil, že to ide, len obraz je stále ten istý. A s týmto súvisia aj tie priblblé pohľady nikam. Ale dobre no, koľko ľudí, toľko chutí... len nechápem jedinú jednu vec- či tento film bol mierený predovšetkým pre retardovaných,resp. ľudí so spomaleným vnímaním, či hluchonemých.

Maniak (2012)

Slabé podľa mňa.. 2 hviezdy, ktoré som dal, sú tak akurát a sú za celkom zaujímavý námet a nie veľmi tradičnú (zaujímavú a vhodnú v tomto prípade) kameru z pohľadu prvej osoby. Nesúhlasím s ľuďmi , ktorí si tento film pochvaľujú a naozaj má nudný a plytký dej. Je plno psychologických filmov, ktoré majú niečo do seba, ale tento medzi ne nepatrí..ale beriem to tak, že je to vec vkusu (očividne)