• Pohádka

Poslední skaut (1991)

Takhle jsem se již dlouho nepobavila. Pro zajímavost slovo fuck zde zazní asi 102 x. Opět skvělý Bruce a výborně mu sekundoval Damon Wayans.

Hořící keř (2013) (TV film)

Další dluh českým dějinám byl splacen. Nejprve mě mrzelo, že to netočil český režisér, ale nakonec musím uznat, že látku pojala paní Agnieszka Holland velmi dobře. Zajímavé i když velmi smutné svědectví těžké doby. "Člověk je v podstatě takové zvířátko, stará se sám o sebe maximálně o svoje mladé. Ale nakonec stejně udělá, co se mu řekne." To byly takový svině, a na to se nesmí nikdy zapomínat!!!!

Plivu na váš hrob (2010)

Bylo to pěkně hnusný, znovu už bych to vidět nechtěla. V druhé části mi to připomnělo Saw. Komentáře některých uživatelů jsou na pováženou.

Mocný vládce Oz (2013)

Pěkná pohádka, nevím proč, ale líbilo se mi to mnohem víc než Alenka v říši divů.... Oceňuju efekty, celkem jsem si to užila.

Láska v hrobě (2012)

Drsné, kruté, zajímavě pojaté a poučné.....

Singles (2008) (TV film)

Dokument, který mě vede k zamyšlení, zda je opravdu výhodou si dělat, co chci. Na jednu stranu aktérům rozumím, sama jsem z této generace, na druhou si nemyslím, že je to ve všech ohledech výhra. Někteří jedinci se za singles rádi schovávají, protože si něco nalhávají a nechtějí nebo nejsou schopni vidět pravdu i problémy a omezení své osoby. Zajímavý komentář - Všežrout

Rodina je základ státu (2011)

Na tento film jsem v době uvedení do kin vůbec nechtěla jít, přestože jsem na něj slyšela dobré reference. Jeho název mi přišel jako jedno velké klišé a hlavně mi připomněl komunistické heslo. O to víc jsem pak byla překvapena a musela uznat, jak jsem se zmýlila! Konečně realistický film ze současnosti. Ulevilo se mi, že nepitvá minulost, jak se stalo u českých filmařů zvykem, ale zabývá se SOUČASNOSTÍ. Tento příběh se může stát (bohužel) prakticky v každé české rodině.