Bolt - pes pro každý případ (2008)

Animáky moc nemusím, ale toto mě pobavilo. Postavy byli výborné, ovšem nejlepší byl křeček Bivoj, který sázel jednu hlášku za druhou. A holubi byli taky perfektní. Prostě slušná podívaná s dobrým humorem.

Evoluce (2010) (seriál)

Výborně zpracovaný dokument, ve kterém se dozvíte naprosto všechno co vás zajímá buď o předchůdcích dnešních zvířat nebo o samotné evoluci. Hodně mě to baví.

Partička (2011) (pořad)

Občas si to zapnu, a vždy se upřímně nasměju. Každý díl je originální a jen doufám, že mě to postupem času nezačne nudit.

Habermannův mlýn (2010)

Jeden z mála českých filmů, který stál za shlédnutí. Téma 2. světové války bude ve filmech připomínáno pořád a proto je dost těžké natočit působivý film, který je aspoň trochu originálnější než jeho předchůdci. K filmu : líbily se mi výkony herců (hlavně Karel Roden byl opět famózní), hudba i atmosféra byli skvělé. S čistým svědomím tohle doporučím každému, kdo bude chtít vidět dobře natočený český snímek.

Vyšperkuj mi káru (2004) (pořad)

Docela slušný pořad, akorát to někdy přeženou, a zapomenou na to, že auto je od toho aby lidi vozilo a ne aby jim točilo cukrovou vatu.

Páni kluci (1975)

Film, který mi zůstane v paměti napořád.

Design pro život (2009) (seriál)

První díl se mi opravdu líbil. Doufám, že tak to bude pokračovat i dál, ale myslím si že ano, protože mě věci spojené s designem opravdu baví. A těším se, až přijdou nějaké ty rozporuplné hádky mezi soutěžícími.

Město bohů (2002)

Poprvé jsem se na to dívala s taťkou, který tohle přechvaloval až do nebes. Nevěřila jsem, že film s takovým tématem by se mi mohl líbit. Ale spadla mi brada. Vynikající film, který si na nic nehraje a naservíruje vám drsnou pravdu. A jako zastánce originálního znění s titulky jsem si to vychutnala ještě víc.

Dlouhá cesta (2004) (seriál)

Vzít motorku a nejlepšího kamaráda a vyrazit si kolem světa, kdo by nechtěl jet taky? Sakra, JÁ chci jet s nima!!