Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Konečně soutěž,která ze začátku vypadá,že bude opravdu o zpívání a ne o nějákých náctiletých idolech.Soutěžící jsou,už roztříděny a tak se divák nemusí koukat na nějáký magory,který neumí zpívat.Sice hodně pochybuju,že co jim porotci navykládají se skutečně splní a ,že se opravdu najde nějáký Karel Gott pro další století,ale jako soutěž to beru.6/10.

Roger Dodger (2002)

Nejhorší na tomhle filmu je kamera.Natáčení z dálky a takové experimenty mají nejspíše vyvolat takovou divnou atmosféru,ale možná by to šlo i s normální kamerou.6/10.

Kamarád taky rád (2011)

Přišlo mi,že tady ten film vznikl tak,že vezmeme dva sexy symboly současnotni a natočíme s nima nějákou romantiku.Tentokrát se to moc nepovedlo,postavy jsou nezajímavé,komedie to není ani náhodou a má to zbytečně dlouhou stopáž.Jen díky tomu,že je Mila Kunis taková kočka jsem na to vydržel koukat hodinu,ale koukat na to ještě třičtvtěhodiny by byla sebevražda.2/10.

Pařba v Bangkoku (2011)

Stejný lidi,jiné město,jiný příběh a o trošku menší zábava.8/10.

30 minut nebo méně (2011)

Skvělá odechovka,která díky své stopáži je nabitá zábavnou akcí a na nějáké drama a smutné momenty prostě není čas.8/10.

Bunraku (2010)

No a co,že Josh Hartnett neumí bojovat a jeho protivníci byly daleko lepší než on a díky tomu,že rozdával jen pěsti nebyly ty souboje tak efektivní,ale i přesto se mi to líbilo a to ještě k tomu nemám rád fantasy!7/10.

The Perfect Host (2010)

The Perfect Host je o jedné velké náhodě,ale díky nepředvídatelnému a šokujícímu ději se to dá přehlédnout.A právě scénář je to čím film vyniká.7/10.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Hlavní postava je děsně nesympatická.4/10.

Syčák Hesher (2010)

Rád bych v komentáři odůvodnil,proč mě takový divný film s hodně divnym týpkem,tak dostal,ale prostě to nevim.Možná to je tou atmosférou filmu.Něvěřil bych,že tak divnému filmu dám 4hvězdičky,ale prostě musím,protože jako drama to působí výborně.8/10. P.S-Josepha Gordona-Lewitta bych rozhodně nepoznal.

Blesk (2011)

Sice je Jason Statham v roli detektiva velký drsňák,ale akčnější filmy mu sedí více.5/10.