30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

(mOnkey)

Za doprovodu The Hives uhání Jesse Eisenberg v 30 minutovém limitu s rozvážkou pizzy, a už to jede. Ruben Fleischer tentokrát krotí své fantasmagorické vášně a je to trochu škoda, protože diváci, kteří očekávají další šílený zombie úlet, můžou být mírně zklamáni. Humor totiž občas neví kudy kam, a tak sklouzává k trochu lacinému fuckování, ale těmhle sympaťákům jsem ochoten leccos odpustit. Tím spíš, když jsem se prakticky po celou dobu dobře bavil. Woody Harrelson ani Bill Murray se sice nekoná, ale plus aspoň za toho Eisenberga. Komu se líbil Zombieland (a osobně neznám nikoho, komu by se nelíbil, a dost pochybuju o tom, že někdo takový existuje), smlsne si i na tomhle. Tick Tick Boom. P.S. Vydržte do závěrečných natíracích titulků. ()

blackrain

Tohle je taková jednoduchá jednohubka na jedno skouknutí, u které může člověk nechat mozek rovnou za dveřmi. Tenhle film totiž jeho podporu vůbec nepotřebuje. Mě ten Eisenbergův indický kamarád pěkně štval. Přála jsem mu samé strašné věci. Obešla bych se klidně bez něho. To se opravdu nenašel nikdo jiný, kdo by mohl dělat Eisenbergovi parťáka? Od filmu jsem nic neočekávala. Nenudila jsem se ani jednou. ()

DaViD´82

Svého času; především na přelomu předchozích dvou dekád; vznikalo podobných "černohumorných ochcávaček s několika zainteresovanými stranami" tolik, že se prostě a jednoduše přejedly. Nyní naopak nevznikají skoro vůbec a tak podobná jednohubka přijde k duhu, byť před lety by v tom množství zůstala nepovšimnuta. Z námětu šlo určitě vytřískat více, ale bavil jsem se. Pravda ovšem je, že bez Inda (no offense) bych se bavil přeci jen o něco více. ()

mcb

Retardovaná a hloupá komedie, která postrádá jakýkoliv promyšlenější vtip. Je to jako byste z Prince a pruďase vytáhli veškerý humor a zábavu a nechali jen samoúčelné f*ckování a Dannyho McBridea. Obojí stojí za nic. Že to je jako přes kopírák jako všechny novodobé komedie, nemusím ani zdůrazňovat. K nevydržení. ()

cukorek

Od Rubena Fleischera som neočakával žiadnu strhujúcu komédiu a moja vízia sa naplnila. Napriek tomu sa našlo na tomto " koláčiku" aj zopár chutných a vtipných kúskov, na ktorých som si pochutnal (domácky vyrobený plameňomet, ako aj amatérske vystupovanie " novodobých zločinov " Dwayna-Danny McBride a Travisa-Nick Swardson), tiež ma potešilo filmové spracovanie mladých fanúšikov filmov, ktorý získané poznatky zo sledovania zúročili v realite.Jesse Eisenberg a Aziz Ansari za veľa nestáli, nehovoriac o auto naháňačke, keď jazdili ako keby za volantom sedel James Bond, určite si tam viem predstaviť iných, starších predstaviteľov. Celkové hodnotenie 40%. ()

• Natáčení probíhalo v americkém státě Michigan. (Terva)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)
  • Film je volně založený na skutečném incidentu, kdy byl unesen muž jménem Brian Wells, který rozvážel pizzu. Měl provizorní bombu připoutanou k hrudi a byl nucen vyloupit banku. Později zemřel, když bomba explodovala dříve, než ji policie stihla zneškodnit. (Kroup4)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)