30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

genetique

Fleischer potvrdil, že so Zombieland-om to nebola žiadna náhoda, a že dokáže takéto chuťovečky natáčať jedna radosť. Šialená zápletka, strelení herci, bizarné situácie, kopec fresh nápadov, čierneho humoru, bláznivých hereckých výkonov a k tomu fungujúci scenár. To všetko dokopy len málokedy dá tú správnu súhru, ale keď sa tak podarí, tak je to presne typ filmu, pri ktorom sa dá totálne vypnúť a užívať si hollywoodske výstrelky. 85%. ()

Zeck

Správně zvolená stopáž. Díky ní to utíkalo celkem rychle, i když je film naprosto o ničem a nenajde se v něm snad jediná vtipná scénka. Inspirované skutečnou událostí, kdy zloděj při přepadení banky tvrdil, že má na sobě připásanou výbušninu a musí vykrást banku. Ten ale žádný perfektní únikový plán nevymyslel, navíc to byl komplic, co se chytil do vlastní pasti a už se z ní nedostal. Vtipnější příběh, než nabídne celý tenhle film. 60% ()

IQ Tiqe

Ty dva vousatý blbečky jsem už někde viděl a fakt je nemusim. Samý, "fuck, tits, dick..." Už mě to štve; 2. extrém jsou filmy, kde akční hrdina neřekne ani jedno "fuck". To někdo neumí udělat něco, kde se mluví přirozeně? Tohle má aspoň děj, když přežiju nemalý trapnosti, nelogičnosti a místy strašnou hudbu, dá se na to koukat a párkrát jsem se i upřímně zasmál. Je to zlodějský film, kde po sobě vzájemně jde víc než 2 strany. # příběh 5 | hudba 5 | humor 4 | akce 4 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4 ()

BadoXXII

Od režiséra filmu Zombieland? To by som teda neuhádol. Kým mal Zombieland množstvo nápadov (čo bolo dosť prekvapivé, že sa dá prísť stále s niečim novým v zombie hororoch) a bol aj veľmi vtipný a štýlový, tak 30 Minutes or Less tých nápadov na rozdávanie určite nemá, štýlové to je minimálne a vtipnosť je značne nevyrovnaná. Určite som očakával od tejto komédie viac. Najlepší na filme sú Aziz Ansari a Michael Peña. Naopak ufňukaný Eisenberg ide značne na nervy a Nick Swardson je nevýrazný . Takto je to aj s humorom, niekedy sa človek tomu zasmeje a inokedy zasa vyšumí úplne do prázdna. Na jedno pozretie sa však táto komédia hodí a dokáže aj zabaviť, len jednoducho upadne veľmi rýchlo do zabudnutia a už vôbec nemá šancu stať sa nejakou tou klasikou. ()

zolo23

Film budete milovať alebo nenávidieť a to preto lebo sa tu nakopila pekná kopa idiotov. Ja týchto týpkov proste žerem od Ansariho,McBrideho až po Nicka Swardsona, ktorý tuším ešte "normálnu" úlohu nemal. Parádne dialógy medzi jednotlivými dvojicami okorenené častým FUCKovaným dodávali tejto komédii nehoráznu šťavu. Preto odporúčam film sledovať v pôvodnom znení, dabing určite ublíži a viem si predstaviť (hlavne keď pôjde o SK dabing) preklad slova FUCK na typické do šľaka ,sakra ,do riťi a pod. Fuj ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)
  • Natáčení probíhalo v americkém státě Michigan. (Terva)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)