Kolize (2019)

Dánsky štandard, ktorému podráža nohy predvídateľnosť deja a neodbytný pocit kalkulu zo strany režiséra.

Tuláci (2023)

Fakt to niekto aj dopozeral?

Po životě - Série 3 (2022) (série)

Po prvej sérii sa to neskryte recykluje, ale je to celkom zábavné, niektoré postavy a nemecký ovčiak sú fajn. Akurát bolo vskutku ťažké sa prekúsať toľkým sebadojímaním a domácimi videami. Tri série sú až až..

Dancing Queens (2021)

Film nižší priemer, ani dráma, ani komédia, postava Dylan taká nemastná neslaná, klišé na každom rohu, ale na ten švédsky ostrov a tanečníka Victora som sa nevedela vynadívať.

StB: Přísně tajné! (2022) (seriál)

Zaujímavý cyklus s niektorými veľmi silnými a zaujímavými dielmi. Chýba mi tu nejaká ucelená dramaturgia, veľmi vidieť, že si to robili viacerí režiséri po svojom, takže výsledok je taký mačkopes. Výber niektorých tém nestačí ani na tú polhodinu, inde si pre zmenu vyžaduje väčší priestor /cirkev, disent, agenti/, takže sa to vo výsledku nesúrodo prelína viacerými dielmi. Som rada, že sa TV pustila do tohto projektu, ale zmiešané pocity z nie celkom využitého potenciálu ostávajú.

Agatha Christie: Zkouška neviny (2018) (seriál)

Luxusná miniséria, Briti si Agathu ozaj hýčkajú. V poslednej dobe mám šťastie na horšie adaptácie, o to viac ma to nadchlo. A Matthew Goode a Bill Nighy vždy potešia.

Prezidentský duel (2023) (pořad)

Toto si niekedy ešte pustím, keď budem mať pocit, že slovenské politické debaty sú čajové. Nie duel, ale stoka to bola. Moderátor Babiša nezvládal, ten si šiel voľnú jazdu, čo veta, to grc, dno prerazené do 2 minút, druhý kandidát tam stál len do počtu. Problémy so zvukom boli skôr vyslobodením, než technickým zlyhaním.

Vlastizrada (2022) (seriál)

Zabudnite na všetky dobré britské série. Hlúpy scenár, ktorý až uráža diváka. V MI6 sa musia váľať smiechom.

Bílý lotos - Série 2 (2022) (série)

Tunajšie nadšenie z druhej série nezdieľam. Dala som tomu šancu kvôli Taormine a výbornej prvej sérii a bola sklamaná. Predvídateľné, pomalé, rozbehlo sa to asi v 6. časti, nudné postavy s nudnými problémami, zbytočné scény, ktoré mala asi zachrániť nestráviteľná nadmiera sexu. Krásne prostredie, zaujímavá kamera a dobrá hudba to tiež nespasili. Záver sa vydaril, ale pre mňa už bolo neskoro.