Marley a já (2008)

Rodinná komédia, ktorá u mňa predčila očakávania celkovým dojmom, strasťami a útrapami, ktoré si John a Jenny museli v živote prežiť. K blížiacemu sa koncu začína dej až príliš tlačiť na divákove city keď Marley začína pomaly zomierať a nakoniec srdcervúce reči detí pri pohrebe ma dostali a neubránil som sa slzám.

Prázdniny (2006)

Úplne súhlasím s novotenovimi prvými štyrmi riadkami, pretože presne vystihujú aj môj večer v posteli. Zaujímavý námet v ktorom si dve náhodné osoby vymenia domy a nakoniec nájdu svojich životných partnerov my príde strašne romantický, keďže som beznádejný romantik a každý dúfa že sa mu v živote prihodí niečo podobné. Krásne romantické momenty som si s kočkou užil ešte viac ako keby som to pozeral sám, každej romantickej duši odporúčam, skvelý zážitok.

Kamarád taky rád (2011)

Ďalšia vtipná romantická komédia s happyendom, nič extra.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Presne tak ako sa dalo čakať, už prvá minúta bola neskutočná a to som sa ani poriadne neposadil. Neuveriteľne naložená akcia, akú si za posledných pár rokov ani nepamätám s perfektnými naháňačkami, prestrelkami aj klasickým Illegal tun zrazom v ktorí som ani nedúfal a nehovoriac o odrbe s trezorom. Z nečakaným koncom, skvelými hercami a stou správnou dávkou emócií predčil všetky predošlé dieli a určite jeden z najlepších filmov roka. 100%

Zkažená úča (2011)

Trošku málo vtipné na komédiu, teda až na moment keď sa chalanisko zasral na WC, ináč nič moc.

Útok na věžák (2011)

Až prehnane drsné na bandu deciek pod 15. Kvalitný alieni ale ináč slabý priemer.

Opravdová kuráž (2010)

Strašne nezáživné, aspoň pre mňa, či to je tým že je to western alebo celkovo atmosférou netuším, ale musel som sa premáhať aby som to dopozeral. Dve hviezdičky za príbeh.

Tři dny ke svobodě (2010)

Všetko dokonale prepracované, až príliš!!! Toto je jediná vec čo by som vytkol na tomto v skutku skvelom a jedinečnom diele, pretože takéto šťastie a to, že všetko vyjde perfektne dokonca aj stým happyendom sa v skutočnom živote nestáva. Ináč všetko ostatné perfektne sedelo, skvelý Russell, dej, hudba... Na to akú stopáž má snímok tam nieje čas na odbehnutie a presne také by mali byť aj ostatné.

Noc je ještě mladá (2011)

Zase raz komédia plná trápnych klišé a situácii čo by sme v živote nikdy radšej nechceli zažiť, ale narozdiel od ostatný veľmi podobných komédii som sa pri tejto neskutočne schuti zasmial, bolo to presne také aký by mal byť život mladých a ešte k tomu počas celého filmu samá skvelá hudba. A presne súhlasím s tím čo napísal môj brácho a to "Prečo sa niečo takéto nemôže nikdy stať na Slovensku?"

Syčák Hesher (2010)

Páčila sa mi slušne zahraná úloha Josepha ako Heshera tak trochu cvoka čo sa z ničím neserie a na ničom mu nezáleží, čo si nakoniec vytvorí vzťah k úplne cudzím ľuďom. Vcelku slušná dráma aj s emóciami čo k tomu patria, no ten k posraniu nudný dej všetko skazil, slabý priemer.