Neuvěřitelná (2019) (seriál)

Perfektni zenske vykony, neni to pouha detektivka, velice pohodove pokoukani. Wever je skvela (vytvari pocit uzasnyho klidu a bezpeci). Posledni dil nemel být, ale kdyz si ho odmyslite nebo nepustite, tak perfekt.

Ona (2013)

Je to takovy zvlastni film. Ano, je hodne sentimentalni a neco se z vas vydojit pokouší. Ale jen o sentimentu to neni. Je trochu desivy. A taky trochu o tom, jak neuchopitelna a neudrzitelna (negarantovana) vec je vztah. Hodne o tom premyslim. A Phoenix je jako vzdy uzasny! A Johansson se moc hezky poslouchá.

Sexuální výchova - Série 2 (2020) (série)

Tak druhá serie je naprosto nekoukatelna. Naprosto neverohodne situace resene tim nejneverohodnejsim zpusobem. Stala se z toho takova hystericka parodie.

Manželská historie (2019)

Vlastne nevim, cim tahle vec mela byt objevna. Standardne zpracovany standardni prubeh jednoho konce manzelstvi. Videno a zazito mnohokrat. Johansson a Driver standard, Dern v jedne ze svych standardnich poloh proste standard, o niv vic ci min.

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Pohodova zalezitost, ktera nebude vyzadovat vase extremni soustredeni, ale ktera neni ani samoucelna divarna. Kus postaveny na ujetejsich postavach, takove Malostranske povidky po 150 letech. A herci ty postaicky davaj vic nez dobre ...

Whiplash (2014)

Neni to zly. Klasicky vztah trenera a sverence a toho, kdy to je a kdy uz neni ok. Tenhle film to bere ale hrozne hrubozrne, pritom trenersky teror muze mit mnohem jemnejsi, pritom nemene destruujici vliv. Takze za 3

Na nože (2019)

Je to pohodicka, prijemne se na to kouka a vsechno docela funguje. Craig byl za roli asi rad, protoze mu umoznila si zahrat nekoho uplne jineho nez Bonda, a i kdyz ho nemusim, tak tady mu to i slo. Vlastne si to uzivaji vsichni. Je fajn videt sem tam film, ktery nemusi byt velky umeni a preci je to ok. 2022: čirá zábava, správná míra stylizace (kterou jinak nemusím). A ty Stouni nakonec tomu dávají korunu pohody.

Tekutý písek (2019) (seriál)

Cely seroš jsem přemýšlel o trojce, ale po konci, kdyz jsem si dal vsechno dohromady a pochopil o cem to je, že to má docela dulezitou message, tak dávám 4. Docela civilní (severani) zalezitost, kde nelogicke se ke konci stává logickym (což byva bohuzel naopak) a vse dava jasny smysl.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Pro mě naprosto nejlepší kreslenej seroš. Pod ostrýma hláškama se vždy skrývá velké moudro, resp. vždycky kluci vychytaj bud podstatu problemu nebo surealisticke zablesky naší reality nebo obojí.

Kořist (2007) odpad!

Naprosta hovadina bez jakekoli logiky chovani postav