Kořist (2007) odpad!

Naprosta hovadina bez jakekoli logiky chovani postav

Dva dny, jedna noc (2014)

Rozporuplny zazitek. Kdyz si odmyslim to, ze vyhodit ve Francii nekoho z prace je takrka nemozne a vsechny francouzske firmy, ktere si vyhazovani berou na paskal proto nemam rad, tak jako dramaticky napad mi to prijde dobré. Ale to civilni zpracování neni zas nic moc a napad byl vyuzit jen zpola.

Ruská panenka (2019) (seriál)

Je to takove samoucelne a nemnoho konkretnich napadu, ktere zaujmou. Ale z druhe strany asi neurazi.

Noční hra (2018)

Nezavadna rodinna vec, ktera vas trochu rozesmeje (sem tam).

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Taková příjemná hloupost. Co si pamatuju kdysi tu vec s Williamsem, tak mi přišla osudovejsi. Ale tohle mě moc neurazelo a nekolikrat jsem se i zasmal, coz je asi max, co lze ocekavat.

Odhalení (2019) (seriál)

Predevsim je to koncert Arquette a King. Neni to o prekvapeni, je to o predurceni od sameho zacatku. Působivé. Skoda, ze dílů neni o tretinu az polovinu min, protoze v mnoha mistech ztraci tempo. Coz je duvod, proc je to slabsi 4 a ne 5.

Černá listina (2013) (seriál)

Přiznávám, že jsem nepřelezl do druhého dílu. Ale pilot mi řekl, že o tohle se nemá cenu pokoušet. Věc, která je postavená na tom, jak vás to všechno má překvapit. Bohužel všechno je v konečném důsledku tak těžko uvěřitelné, že vás spíš překvapuje to, že se na to někdo může koukat.

Vlastníci (2019)

Tohle je na ceske pomery velice zdarila vec. Podobenstvi, ktere funguje v prvnim i druhem planu. Strhujici, velice vtipny zacatek, pak mi zacal usmev tuhnout na tvari. Dve mensi pripominky: stredni cast zacne byt v urcitou chvili trochu dlouha a tuseny konec by chtel trochu plynulejsi náběh. Jinak ale skvely - scenar, rezie, herecke výkony. 2024: až na pár zbytečně preexponovanych věci stejně dobrý jako prve