Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Citat zo serialu. Jack Carter : "Ja som mal IQ cez 100% a to som sa ani nesnažil" Ako dasiu postavu by som spomenul FARGA, technicka obdoba Radara z MASH. Heureka je hlavne sci-fi komedia. Oddych zaruceny.

More (1998)

Ako sa dá rozdať svoje štastie svetu a najť nové trvácnejšie.

Ledově ostří (2007)

Od Willa Ferrella sa nedá očakávať nič seriozne. Neviem, či ho obsadzujú do filmu a potom vznikne s toho "Ferrellovka" , alebo mu rolu šijú na mieru. Rozhodne to vždy dopadne rovnako. A do toho Jon Heder to u6 nečakajte nič "hlbokozmyselné". Ale čuduj sa svete, ono sa to dalo pozerať. (17.02.2009)

Hledá se chůva (2005) (TV film)

Viac romantické ako komédia. Ale ako oddychovka to je na nezaplatenie. Hlavná predstaviteľka je zobrazená v kontraste prostitúcií a materstva. Teda medzi zverstvom, ktoré sa pácha na prostiutkách a materskom cite, že sa stará o malého Leona a dostane sa do rodiny ako opatrovateľka. A všetko dobre vychádza. Nie však nadlho..... (17.02.2009)

Kráčející skála (2004)

Slušný začiatok a mdlý koniec. Keby nebolo Rocka, tak to je za *. (14.02.2009)

Odpískáno (1996)

Film na tému, ktorá v dnešnej dobe (rok 2009) rezonuje svetom. Oplatí sa vidieť, či až dokonca prežit, ako hlboko sa dá klesnúť a následne vysoko vyskočiť. (29.01.2009)

Oko 3 (2005) odpad!

Veľmi slabučké, až je to komédia. Extremne slabé herecké prevedenie. Hudobná stránka katastrofa. A režia a la študentský film. Filmu oko 1 a 2 nesiaha ani po molekulu. Vystihuje to Tom Hardy (27.01.2009)

Malý Rambo (2007)

Skvelý európsky film o priatelstve a o vztahoch, ktoré sú v živote človeka velmi dôležité. A o tom je celý film. Moc komédia to síce nieje, ale budiš, dalo sa zasmiať aj keď to bolo na vážnu tému. A ktomu na európsky film s happy endom, vec neštandartná. (26.01.2009)