Akira (1988)

A takhle to bude, kotatka... nejuchvatnejsi apokalypsa (a pritom s nejvetsima nadejema do budoucna) v dejinach filmu :o)

Zodiac (2007)

Toz zajimave to bylo, a ne, ze ne. Gyllenhaal a jeho vnitrni rozklad dobry, Downey super, retroatmoska bajecna, jen od poloviny na me sla trochu zivacka - ale to bude asi spis charakterem zobrazovanyho pripadu, pricemz samozrejme nepomohl ani znamej/neznmej konec. Ale jinak samozrejme bajecny remeslo. Jen mu proste chybi spad a nakonec nejaky roz(h)reseni.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

A kdo na tom nevyrustal, je sragora. Doted rikam svy oblibeny klobasarne na Vaclavaku "U Nata" :oD

28 týdnů poté (2007)

Ale ale, kdopa se nam to tu potreboval vyplakat z rodinnejch traumat. Tenhle bijak neni zas takovy zlo, prinejmensim atmosfericky je nadupanej uplne bajecne, bohuzel ma ale vlastnosti kockopsu. Na zacatku spis psychosonda, pak zase akce, vsechno ale bohuzel opleteny neuveritelne hloupym scenarem potazmo dejem - jak jinak nez stupiditou si lze vysvetlit zapletku s otcem? A co nahle procitnuvsi vojak? A proc do toho montovali tu neuveritelne nesedici linii, ze klukovi v zilach koluje superlek (a tohle neni spoiler, to se dovite po 20 minutach)? Kdyby se na to vykaslali, mohla to bejt normalni behacka ve stylu Valky svetu. Ale takhle? No, skoda mluvit. Kazdopadne tri hvezdicky si to zaslouzi, stejne jako velkou pusu za scenu s vrtulnikem. Tem lopatkam neslo nefandit:o) ALe jednicku mam radsi, a nakonec bych stejne sahnul po Potomcich...

Experti (2006)

tohle jsem moc nepobral, jeste o tom popremejslim. Ale jestli to bylo mysleny vazne, je to traga

Divoké vlny (2007)

tak po tomhle muze akorat jednoho hnist, ze nemame more. V zivote jsem na surfu nestal na navic se moc nelibil ten reportazni styl - je to super napad, ale me to rusilo

Východní přísliby (2007)

Aneb dalsi dukaz, ze bychom meli tomu ruskymu plevelu okamzite udelit vizovou povinnost. Viggo, Watts, Mueller-Stahl a Cassel, to je proste koncert. Presto mi tam ale chybelo neco, co by me vic vtahlo do pribehu. Takhle jsem byl sice spokojenej, nicmene jen pozorovatel