Discopříběh (1987)

Jo jo vždycky mě povzbudí a roztancuje, prostě best film nebo možná i best český filmový muzikál. Je to fakt paráda.

Kult hákového kříže (1998)

Geniální naprosto nejlepší jeho výkon a film Edward Norton, nejen že od půlky film režíroval, ale podával dokonalé výkony. Dobrý herecký výkon podal taky Edward Furlong. Vynikající scénář opravdu.

Skutečný zločin (1995)

Mě se to líbilo, bylo to dobrý fakt nečekanej zvrat klobouk dolů čekal jsem to úplně jinak. MASAKR.

Lovec policajtů (2001)

Klasika všech klasik, sehr gut Stevne je to moc dobrý.

Tajný agent Jack T. (1997)

Tenhle je dobrej zařadil bych ho do asi TOP10? Jo to by šlo, správný lámání kostí a hlavně akce. Dobrej scénář a supr vyvrcholení. Chtěl jsem dát víc, ale zklamalo mě trochu, že to plynulo tak pomalu.

Dnes zemřeš! (2005)

Patří mezi ty lepší filmy Stevna. Je fakt dobrej dalo se dokoukat, konec trochu divnej, ale i tak shlídl bych to i 2x-3x.

Machete (2010)

Si děláte legraci? To hodnocení jde pořád dolů u každého filmu, tento film má být právem červený :D Gut film.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

na čt 1 bezpředmětně lepší, je to jasný prostě. Nebyli reklamy, nezval si tam nejaky lidi co jsou uspesni na internetu (to je kde kdo), necetl nejaky novinky.cz.... atd.

Wyvern (2009) (TV film)

špatný herecký výkony, animace, efekty. Dal jsem tři páč mě to i tak bavilo příjemné béčko, s béčkovými herci. Mám rád filmy s koncem světa. Pro toho kterej chce vidět krvák (malý ale i tak) a u toho vypnout, doporučuji.

Běda tomu, skrze něhož přichází pohoršení (1950)

Nevím, kde sehnat tento film, hledám ho ale nikde ho nemůžu najít, proto kdokoliv kdo ho má koupím ho od něj dám i 200kč (vím že to sem nepatří ale jsem už zoufalí)