Útěk Eddieho Macona (1983)

No jak tady čtu ty komentáře, tak po jejich přečtení bych neměl moc dobrej dojem, co je však naprosto naopak. Film zachycuje člověka, který byl neprávem odsouzen, proto utíká pryč, při jeho útěku se nám dostávají informace o rodině, jeho zážitcích s nimi atd. Film je velmi dobře zpracovaný, pravda herecké výkony nejsou nic moc. Ale vidět mladého Johna Schneindera (znám ho ze seriálu Smallville) je dobré, až se divím, že na kontě nemá moc filmů.

Walker Texas Ranger 3: Deadly Reunion (1994)

4* , protože by si pro mě Chuck došel a ukázal prostředníček, což znamená kolik sekund života mi zbývá. Ne teď fakt příjde mi to dobrý, Walker Texas Ranger seriál je výbornej a toto taky!

Tupíři (2010)

bacha spoiler :D Mám děsivou chuť si něco zakousnout a myslím že víš co mám nejradši. křupky . :D to mě fakt dostalo

Aladinova lampa (1986)

Mě to nepřišlo zas tak špatný. Je to legrace. Je to sice ze slabších, ale jde to.

Černá smrt (2010)

Jo dobrej film, dobrej Sean Bean vždy kdyby náhodou vše zpraví. Navíc je to celkem dobře zamotaný člověk neví čemu věřit. fakt dobrý.

Tropická bouře (2008)

Hustý jak se to hodnocení mění včera před promítnutím na nově 70% a teď 66%, no nicméně u mě to má 4* páč je to super film s dobrým humorem.

Královna ročníku (2007)

3* za Johna Schneidera, výborného country zpěváka a samozřejmě herce.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Podle mě je to nejlepší film Stevna Seagala, samozřejmě má na kontě hodně dobrých, ale tady ten je fakt dobrej, mohlo ale být víc romantických scén s Erikou Eleniak. Ale i tak slušný!

Doom (2005)

Váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdičkami, zvítězilo hodnocení na třech, pak jsem si totiž uvědomil, že celé to tam držel Dwayne, bez něho by to bylo hodně špatný.