Operace: Zlomený šíp (1996)

Za jeden z mých nejoblíbenějších soundtracků přidávám čtvrtou hvězdičku. 75%

To (1990) (TV film)

Ke knize: Můj první přečtený horor, dokonale jsem se bál už po první kapitole, podle mě nejlepší Kingovka a horor vůbec. Takže jsem se na film samozřejmě těšil - a dočkal se jednoznačně největšího zklamání všech dob !!!!!! Jak už zde někdo trefně poznamenal, měl by King toho "režiséra" zažalovat! Absolutní trapárna, jsem znechucenej. 10%

Osvícení (1980)

Nejlépe zfilmovaná Kingovka, Nicholson je možná až příliš přesvědčivý. Parádní psycho, 90%

Nadaný žák (1998)

Kingovy knižní předlohy jsou prostě tak dokonalé, že zfilmování pro mě nikdy nemůže být lepší. Singerovi, spolu s excelentně přesvědčivým McKellenem, se to ale málem podařilo. Po Osvícení je pro mě Apt Pupil nejlépe zfilmovanou Kingovkou. I přes závěr, který mě oproti knize (perfektní zakončení, které se k takovému maniaku jako Todd hodí) zklamal, nemohu jinak než dát všech pět hvězdiček. 90%

Tři mušketýři (2011)

Další "čurdopytlochovina" v podání Andersona. Ale jo. Některé scény byly až tak trapné, že jsem se smál. 25%

Transformers 3 (2011)

Až na neustále zářivě bílou čisťounkou košilku Whiteley a některé trapné, zbytečně dlouhé scény je to pořádný nášup akčních scén, které v HD vytváří úžasnou atmošku :) 75%

Yamada, samuraj z Ayothaye (2010)

Abych řekl pravdu, tak jsem čekal víc...naprosto kýčovité scény s malou holčičkou a očekávaný konec naštěstí kompenzovaly patřičně tvrdé souboje a úchvatná kamera. Lepší průměr, 60%

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Lidi pomátli jste se? Větší slátaninu jsem snad neviděl, to se mnohokrát raději podívám na podobné pořady typu Drtivá porážka nebo Ninja faktor, na toto se nedá dívat, a to nejen díky přechodům, kterým se můžu už jen smát! 30%

Drž hubu! (2003)

Jednoznačně nejvtipnější film všech dob, jestli se nějaký film musí doporučit na depku, tak tenhle! :))) 100%

Brak (2002)

Nehorázná slátanina, ale některým hláškám jsem se i zasmál aneb Já myslel, že pokemoni neexistujou. 30%