Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Můj nejoblíbenější seriál dětství. Primě jsme tehdy s kamarády pěkně zvýšili sledovanost, kdy normální lidé ještě spali. Musím tedy jít na nostalgických 100%

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Scénář na spálení, výkony na prst do krku, ale toto je jediná moje výjimka v hodnocení. Prostě Chuck Norris ftw! 100%

Fresh Prince (1990) (seriál)

Ne, ne a NE! Tomuto humoru jsem prostě nějak nepřišel na kloub a ani o to v celku nemám zájem. 10%

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Adele can set fire to the rain, BUT SPONGEBOB CAN MAKE FIRE IN THE MIDDLE OF THE OCEAN! 60%

Auto (1977)

Horor? Místy mi to spíš připadalo jako komedie - kdyby to tak brali, tak bych dal víc. Napínavé mi to nepřišlo ani trošku. 10%

Obávaný bojovník (2006)

Na film jsem se těšil už jen z důvodu, že zde hraje Jet Li, o kterém slyším samou chválu. Ale film si mě naprosto dostal. Úchvatný kontrast první a druhé poloviny, který je poznat i z tak dokonale natočených a uvěřitelných zápasů. Nějakou kýčovitost nebo nevíra v herecký výkon Lia, kterou vyčítám z komentářů, jsem vůbec nezaznamenal a ani nechci, chci, aby ve mě film zanechal takový dojem, jaký zanechal. 90%

Za plotem (2006)

Veverčák !!! :) 75%

Náhradníci (2009)

Dle mě dost povedený film. Dobrý nápad, scénář není úplně na spálení a i přes to, že nemám Brucíčka moc rád, tak tady se mi líbil. 70%

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Náhodou nevím proč to tolik odsuzujete, mě to přijde jako jeden z mála povedenejch akčňáků, na kterej se rád podívám znova. 75%

Rain Man (1988)

Píše to tu každý tak se rád přidám - pro mě Dustin vyšvihl jednu z nejlépe zahraných rolí všech dob. Je vidět že ji pečlivě studoval. Tom Cruise samozřejmě také hrál dobře, ale vedle dokonalého Dustina dle mě neměl šanci se prosadit. Naprosto dojímavý film, po zhlédnutí jsem vzdělanější co se týče autistů a když se k tomu ještě přidá Hans Zimmer, nemám mu co vytknout. 100%