Svatá Maud (2019)

Výborné psychodrama s výrazně hororovou atmosférou. Velice povedený kousek, chybí mi tam snad jen více práce se scénářem, ale jinak dobrý. Je tady jistá malá podobnost s nedávným filmem Chata / The Lodge, který je ale minimálně o level výše. Solidních 65%

Nikdo (2021)

Solidní, výborně obsazená akční jednohubka s parádním soundtrackem. Rozhodně bavilo 75%

Wonder Woman 1984 (2020)

Krásná Gal Gadot v opravdu mimořádné ultrazhovadilosti, kterou jsem přetrpěl až do konce jen kvůli její sličné tvářičce. Pravděpodobně poslední komiksárna kterou jsem viděl. Dostávám ze superhrdinských filmů psotník... 35%

Kill Bill (2003)

Strhující příběh pomsty je v podání Tarantina absolutní filmařskou lahůdkou. Neskutečná jízda, kterou si dopřávám opakovaně. 90%

Šestý smysl (1999)

Skvělý mysteriozní nářez kterému nechybí asi nic. Trojice Wllis, Osment a Collette to neskutečně dávají, scénář taky top. Za rozhovor v autě v závěru snímku dávám navždy pět hvězd! 90%

Nadějná mladá žena (2020)

Výborná Carey Mulligan jako žena žijící pomstou. Dost mě to bavilo, naopak mi vůbec nevadilo, že film není nijak násilný. Hodně režisérů se snaží získat body právě násilím a sexem a tenhle film to evidentně vůbec nepotřebuje. Moc povedené 70%

Střepy v hlavě (2008)

Parádní hororová jízda! Scénář možná není úplně top, zato má tenhle film to, co mu většina podobných žánrovek může jenom závidět. Atmosféru, která je místy až Lynchovská. Jeden z nejlepších hororových zářezů. 85%

Projekt Modrá kniha (2019) (seriál)

Seriál zajímavý námětem který nijak nenadchne a lehce pobaví. Informaci o inspiraci skutečností je třeba brát díky průběhu některých dílů s nadsázkou. Průměrná záležitost, která zdaleka nedosahuje úrovně Akt X. 55%

Hlasy (2020)

Ničím originální, přesto plně funkční a povedený horor, který není ke svým divákům nijak korektní a má dobrou pointu.65%