Neko nanka jondemo konai (2016)

Nebylo to vůbec špatný. Akorát nejsem asi dost kočičí člověk. Já radši psy. Příběh lidí byl ve film upozaděn na těch kočičích peripetiích a to bych asi vytknul filmu nejvíc. Ale navzdory přeslazené romantické tvorbě dorámat, tohle mělo něco trochu do sebe. Máte rádi kočky? Tohle musíte vidět!! | Proč ale Mayu bere vedlejší role mi není jasný!

New Game! (2016) (seriál)

Po několika dropech jsem si už zoufal, že není anime co by mě bavilo... Ale pak jsem narazil na tenhle nádherně pulzující kus a zase mě život těšil... Poslední 3-4 díly trochu ztrácely dech, ale absolutní závěr byl bombastický a všechno zachránil. :D Kupodivu žádná postava se mi nezaryla pod kůži, panty shots to klidně mohlo vynechat, ale iyashikei efekt to mělo suprový. Aspoň na mě. Dávám skoro 4,5 a těším se na druhou sérii.

Konohana kitan (2017) (seriál)

Fanservisu je tam ažaž... ;) EDIT. Po dokoukání zvedám o dvě příčky. Ze začátku to vypadalo o ničem, ale příběhy v druhé půli seriálu mě udržely. Moc se mi líbil hotel, hned bych se tam nastěhoval.

Isekai izakaja: Koto Aitheria no izakaja nobu (2018) (seriál)

Tohle by mělo být povinné pro léčbu anorexie. Zatím nedokážu skousnout formát. Polovina anime, kde se jenom jí a pije a půlka hrané, kde je hlavně product placement aneb zajděte si někam, kde to doopravdy vaří. Docela kulinářský porno. Dostupné online. EDIT: Po 9. díle drop. Je to marné. EDIT2: Po měsíci mi to nedalo a dokoukal jsem to. Nakonec jsem si postavy oblíbil a zvykl si na to, že je to vlastně jen o jídle. Zvedám hodnocení na 3,5.

Premier - Hrobař (1994) (hudební videoklip)

Nikdo nikdy potom nenatočil víc "spooky" klip, než Renčův Hrobař. Výborná práce!!

Tři sestry - Kovárna (1989) (hudební videoklip)

To je skvělý, že to kajsi vyhrabali ze skříně. Nefalšované svědectví předsametové doby, bez debilních komentářů a manipulace.

Tři sestry - Zelená (1991) (hudební videoklip)

Písnička o lásce a možná i tom, co jsme jako národ zač... Mladinká Gondíková, Hadr, Sahula, Kacafírek...Ach jo...