Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Hodne zajimavej serial, kterej v prvni serii zaujme, ale az teprve druha tomu dava ten spravnej smrnc. Finale druhe serie je jedno z nejlepsich serialovych finale vubec, uz jenom tim jak utvari celkovy pohled na celou druhou serii a cely serial vubec. Hodne mile prekvapeni.

Lucy (2014) odpad!

Sakra dobrej namet, paradni herecke obsazeni, totalne luxusni baba v hlavni roly. Presto totalni sracka naprosto totalne nezvladnuta v zadnem smeru. Uzasne audiovizualni orgie, ktere bych vsude jinde ocenil aspon hvezdickou nebo dvema, zde proste rusi - jediny duvod proc tu jsou je to, aby clovek vypnul mozek a nesnazil se vnimat o cem to cele je a nebo jaka "moudra" nam reziser usty hlavni hrdinky serviruje. Bohuzel na mne to nefungovalo :-( toto je prvni film na ktery jsem narazil, kdy uzasna vizualni stranka byla naobtiz. Film o navysovani vyuziti lidskeho mozku pro cilove publikum s iq tak 60 :-(

Interstellar (2014)

hodnoceni proti vsem. Na tomto filmu me neoslovilo prakticky nic. Nesmyslne natahovany film me nevtahl do deje, pokud uz jsem se na kratky okamzik chtel nechat vtahnout do deje, totalne to odstrelila hudba, ktera mi zde nekolikrat vylozene vadila. Nekolik zajimavych napadu je zde zmasakrovano prakticky vsim, nasilne narvanym happyendem, hudbou, neskutecnym natahovanim, logikou, ... Z celeho tohoto filmu mam pocit ze se nekdo tak strasne moc snazil udelat "dokonale" scifi az prestrelil na uplne vsech frontach a misto neceho dokonaleho odvypravel pouze slataninu, pritom dle meho stacilo v cemkoli ubrat (v delce filmu, v hudbe a vizualnich prostretcich, v happyendu za kazdou cenu, v "neprustrelne" "scifi" logice, v "mysteriozni" rovine, proste v cemkoli ) a film by se mi libil daleko vic. Takhle za me bohuzel palec dolu

Národ Z (2014) (seriál)

Bohuzel pilot je naprosto prisernej, naprostou vetsinu lidi odradi a hodnoceni Odpad! si prvni dil urcite zaslouzi. Casem se to ale zlepsi a (krom pilotu) to tak na ty 3 hvezdy je. Je to jine nez TWD, ale ne vylozene spatne. Nektere napady jsou dobre, me se treba libi ze cerstvy zombici jsou o poznani rychlejsi nez ty x let stary. Diky tomu zombici stale znamenaji riziko, v TWD se mi zda ze postupem casu jsou zombici jen nudni divaci boju mezi ruznyma skupinama prezivsich.

Kick-Ass 2 (2013)

Bohuzel, je to tak :-( "Jednicka" byla dokonala a uz jen kvuli tomu jak moc miluju "prvni" dil, tak musim dat najevo sve totalni zklamani z teto mizerne nastavovane kase. Tento film nema naprosto nic z toho co mela jednicka. Nadsazka? Humor? Soundtrack? Zapomente :-( Ubohost, ktera dela ostudu prvnimu dilu.

Světová válka Z (2013)

Superrychly zombiky fakt nemam rad, ale jinak je to paradni jizda :-)

Vikingové (2013) (seriál)

Prvni serii beru jako slusny rozjezd pro neco co teprve prijde, resp. by mohlo prijit ;-) Tesim se na druhou serku

Wolverine (2013)

Zklamani. Jsem velkem fanda rosomaka (hlavne komixy, origin, ..) ale tento film me prilis nenadchl. Predvidatelny a plochy dej, zadna super akce, mizernej uces :-), dokonce i ta romantika byla odflaknuta. Na celem filmu je nejsmutnejsi to, ze nejlepsi scena prijde az po titulkach :-( Tento film ma v podstate jen 4 kladne body: 1)Hugh Jackman , 2) Hugh Jackman, 3) Hugh Jackman, 4) Hugh Jackman jako wolverin

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Jo, je to blbina, ale zabavna :-) Zive si dokazu predstavit, jak bych toto zral kdyby mi bylo takovych 15 :-) Film na 3 hvezdicky, ale za spoustu drobnosti ktere potesi jednu pridavam.