Poslední základna (2012) (seriál)

Hodnoceno po prvnim dilu. Neocekaval jsem mnoho, ale dej me mile prekvapil. Uvidime jak to bude vypadat dal. Pilot je na 90%. EDIT: pred koncem prvni serie musim potvrdit, ze tento serial se mi libi. Ponechavam sve hodnoceni na 90%. Tesim se na finale :-) EDIT2: videno cele, hodnoceni ponechavam ;-)

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

Tento film ma jedinou, za to velmi podstatnou vadu. Skutecny (komixovy) Punisher by nikdy necekal 4 minuty nez by zasahl :-) Jinak je to uzasny kratkometrazni filmek, navic se v nem mihne Ron Perlman, takze nejde jinak nez 5* :-) PS: Priznavam, ze jsem velky fanousek Punishera (hlavne komixu), tudiz me hodnoceni neni objektivni :-)

Temný rytíř povstal (2012)

Tento film ani zdaleka nedosahuje kvalit predchozich 2 dilu. Jedna se o jednoznacne nejslabsi a nejhorsi dil cele trilogie. Svym zpusobem se jedna o velike zklamani. Tento dil je tak spatny, ze jen pokus se srovnanim predchozich dilu je urazkou obou predchozich dilu. A ano, i tak je to na pet hvezdicek ...

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Dalsi srdcovka :-) U tohodle filmu se nema myslet, u toho se ma bavit (a pak jeste mozna vzpominat na zlata 80 a 90ta leta :-). Ve chvili, kdy to uz uz zacalo vypadat, ze filmek prece jen nedostane svych 5 hvezdicek se objevila svata trojice (pan guvernator, pan Corrben Dallas - s mnohem hezcim ucesem nez "tenkrat" a Ten ktery 2x napocital do nekonecna a kvuli kteremu se bubaci koukaji pod postel ;-) Pro ty, kteri byli fanousky alespon nekolika malo panu, jejichz seznam je uveden v zaverecnych titulcich, neni jina moznost nez dat 5 hvezdicek.

Transformers 3 (2011)

Velice prijemne prekvapeni. Mel jsem naprosto minimalni ocekavani a celkem jsem ani nepocital ze film dokoukam, ale musim priznat ze toto jsem necekal. Hromada akce, paradni akcni sceny, megalomansky rozpocet je znat a stoji to za to. Nejvic se mi libi hlavne dve veci. Temnost pribehu - vpodstate se jedna o valecny snimek :-) a pak take to, ze lide (resp. marinaci) nejsou jen svedky boju nadrazenych bytosti, ale stranou a silou se kterou se musi pocitat a samy dokazi dostat i relativne dost nepratel. Samozrejmne ze film ma spoustu slabich momentu, veci ktere vylozene vadi, ale v mem pripade je celkovy dojem z filmu velmi pozitivni a u filmu jsem se vylozene bavil. Navic scen, ktere jsem si s chuti rovnou zopakoval je ve filmu snad deset, takze nemohu dat jine hodnoceni nez maximalni.

Highlander (1986)

Connery, Lambert, pribeh, fantazy. Vse uzasne, vse nezapomenutelne. Ale hodnoceni tohoto filmu? Naprosto uprimne musim priznat, ze i kdyby tento film byl loutkovy, hlavni roly hral hloupy Honza a radce mu delal sasek, tak pokud by k tomu zustal soundtrack takovy jaky je, tak by stejne nemohlo byt jine hodnoceni. Tento film, tento skvost, vse je dokonale, hlavne diky hudbe Queen. Who want to live forever? Tento film ke proste A kind of magic! Soundtrack je jasnych pet hvezdicek, tak proc si lamat hlavu s hodnocenim (byt' nadprumerne dobreho) filmu? :-)

Moulin Rouge (2001)

Jedna hvezdicka. Tak me film zaujal, takove byli herecke vykony, takovy byl dej, takova byla hudba. Jedna hvezdicka, takovy byl film. Jedna hvezdicka, takovy byl dej, takovy byl dojem. Jedna hvezdicka a zapomneni. Tak proc davam hvezdicky ctyri?! V cem je tedy rozdil? Zadne dlouhe vysvetlovani, zadne dlouhe komentare. Vse je proste. Rozdil mezi zapomnenim a legendou? Queen!! Show must go on! Cely film je vlastne jen (ne)dulezitym dejem k tomu, aby jsme si mohly vychutnat tento dokonaly song v cele sve dokonalosti. Vice nez hodinu a pul predehra k mozna nejdokonalejsimu klipu Queen. Show must go on!

Avengers (2012)

Naprosta bomba! :-) Tenhle filmek snad nema slabou scenu nebo slabou postavu. Vse jede naplno uzasnym tempem. I pres velmi velmi vysoka ocekavani jsem odchazel z kina maximalne spokojen. Co vsak jeste predcilo me ocekavani, je pocet vtipnych hlasek a dialogu. U tohodle filmu jsem se zasmal daleko vice nez u naproste vetsiny komedii, nikoli vsak na ukor jinych kvalit filmu! Pro me jasnych 5 hvezdicek.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Bomba serial, ktery se pomalu rozjizdi. Po treti serce 80%, pak to dale stoupa a stoupa, vse se uzasne vyviji a chysta na velkolepe nevidane finale, blizi se takrka 100% (S06 a S07) a pak ... !!! Po "nejvetsim finale vsech dob" S08E03 snizuji na 2 hvezdy.... :-(((