Glen, nebo Glenda (1953) odpad!

Sakra to byla taková sračka, že ještě teď mám chuť vraždit. Oceňuji Woodovo nadšení pro tento film, ale mučit s ním statisíce lidí by rozhodně neměl. V celém filmu je několik světlých momentů. Bela Lugosi, Glenův vnitřní souboj a závěrečné poselství. Ale to odporné bahno, ve kterém tohle plave mě prostě nedonutí utrousit ani jednu hvězdičku. Opakování záběrů snad ani nemá cenu rozebírat (Glen se u obchodu zastaví snad desetkrát). Nejhorší je, že všechno tohle mnohdy nedává smysl. Úplně nejhorší je vložená pasáž s nějakou ženou a znásilněním. Tato pasáž nedává vůbec smysl a pozor! Trvá asi 6 minut!!!!!! Převedeno na Woodovo měřítko asi půl hodiny. Já nevím jak vy, ale já trpěl jak svině. Puppy dog tails! Puppy dog tails!

Nejkrásnější hádanka (2008)

Tuto poháku lze kritizovat snadno. Také to už zde bylo řečeno. Ale teď si jen vzpomínám: Byla v tomto roce natočena nějaká lepší pohádka? Ne! Takže jsem rád za tuto pohádku, která mi připomněla, že dobré české pohádky ještě nevyhynuly, jen šly hybernovat a čekají na probuzení.

Rudá záře nad Kladnem (1955)

Jelikož zde už nějací lidé rozpitvali tento film hodně detailně a umělecky, tak asi čekáte, že to udělám taky. Ale ne. Protože na to nemám náladu, tak to vezmu po svým. Oproti Botostroji je tento filmy pravdivý. "pravdivý" z toho důvodu, že popisuje události, které se skutečně stali. Takže z filmu bychom si měli odnést, že támhle byli stávky, támhle tohle, nepokoje, vznik KSČ a konec . Za to co jsem teď řekl dávám jednu hvězdičku. Režisér Vlček není dobrý režisér a ke konci chybí jakákoliv gradace. Herci jsou perfektní - hlavně Bek. To je ale všechno,. Film se snaží říct, že za 1. republiky se žilo strašně, policie řádila jako gestapo, statkáři byli zlí a socani podlí slaboši (nedovedu si představit, kdyby ve filmu byli i pravičáci). Takže námět k připomenutí historie 1. republiky, obsah připomenutí totality. Filmařské kvality jsou nízké (nikoliv úplně špatné, ale ve srovnání s Vávrou nebo Zemanem - však to znáte). Barva příšerná.

Botostroj (1954)

Zlý Baťa v době hosp. krize jako jediný záhadně vydělává. Je to kruťas, despota, blázen, sprosťák, vrah, kazisvět, fašista, který furt zdůrazňuje, aby se lid učil od Mussoliniho a že bude v budoucnu sponzorovat Hitlera. Z práce vyhodí nesympatickýho, neustále se tlemícího komunistu, protože to je komunista. Klučina zorganizuje vzpouru a zlý Baťa bídně zahyne v letadle, když poletí... a teď se podržte - pogratulovat Hitlerovi k převzetí moci!!! PS: Po druhém zhlédnutí dávám jednu hvězdičku, protože jsem se u toho hodně smál.

Novoty (1997) (pořad)

Ano. Bylo to trapné, ale bylo alespoň něco. Ach jo. Kde jsou ty časy, kdy jsem si pustil večer televizi, kde Ing. Kuba vařil, nebo se Plačkova přizabíjela na schodech. Kde je Tele Tele??? Dneska si pustim večer televizi a vidim bandu trotlů z Ordinace nebo Big Brothera.

Politická střelnice (2009) (pořad) odpad!

Nejtrapnější talk-show všech dob. Když pominu tendenci zvát si do studia pouze komunistické politiky, tak samotný projev Bubílkové je k smíchu. Na světlo jsou zde vytahovány kauzy, které jsou známé už asi 10 let (Paroubek a Únor 1948) nebo hrubě překroucené (Topolánek a Židé). Tu máš odpad!

Dr. Stefan Frank (1995) (seriál) odpad!

Proč to nerežíroval Uwe Boll?

Darované srdce (2002) (seriál) odpad!

Tvůrci nám darovali další žumpu. Pokud to chcete vidět, doporučuji HUHU koktejl.

Anastázie (2003) (seriál) odpad!

Kdyby tohle natočili za Stalina, celý štáb by šel do gulagu.