Parta hic (1976)

Jednu hvězdu za kouzelnické vystoupení Petra Nárožného. Víc si tahle komunistická propagandistická blbost nezaslouží.

Pečovatel (2014)

Drsné, Brutální, syrové.. žádné cool hlášky, žádné nepřirozené chování... možná proto sem Dlouho po projekci o filmu přemejšlel I přesto, že nepřišel žádnej super strhující závěr (jako třeba v Seven) .... protože je to tak opravdové až z toho člověka mrazí. Velkej přínos je taky Belgická tvorba, kterou bych přirovnal k Dánskému Jagten nebo Norským Lovcům hlav. A takové filmy si zasloží jedině 5*.

Doupě (2014)

Naprosto zbytečnej film. Vive la Banlieue 13 !

Lovec policajtů (2001)

Pokud potřebujete oddálit učení na zkoušku, není nic lepšího, než tahle Seagalovka.

Stůj při mně (1986)

Skvělej film, skvělá novela, skvělá písnička.......... skvělý 4*

Na život a na smrt (2013)

Jedním dechem tenhle film.. film? Spíš dokument natočený přímo v akci, v léťě, v roce 2005. Scény z Bagramu, scény z boje o přežití, hudba.... Rozhodně nemůžu souhlasit s většinou hodnocení.

Tora! Tora! Tora! (1970)

Na svou dobu nevídaně natočený válečný film, odproštěný od všech zbytečných milostných zápletek a osobních problémů hlavních postav viz Midway, Pearl Horbor. Velká spokojenost.

Nadaný žák (1998)

Silnej film, kterej donutí člověka přemejšlet o hrůzách v továrnách na smrt a hlavně o zvrácené postavě "nadaného žáka" Todda Bowdena. Knížní předlohu jsem nečet, ale hned po zhlédnutí filmu jsem ji zařadil na seznam knížek, který si musim přečíst. Velký plus za malé role Davida Schwimmera a Jana Třísky.

Yes Man (2008)

Já Red Bull, ty Red Bull, nebo Red Bull na půl? Skvělej film stejně jako sekvojová hůlka na párty s Harry Potterem.

Tatínek (2004)

Jsem velkej milovník a obdivovatel Zdeňka Svěráka.. nemůžu jinak.