• Thriller

Děcka proti emzákům (2022)

Odfláknuté céčko hádam po každej stránke. Chýba mi tu humor a aspoň nejake výraznejšie sympatie k postavám (keď už nič iné). V podstate zbytočný film. Nejak nepoberám, že toto niekto natočí v dnešnej dobe.Zrecyklované klišé jedno za druhým v mizernom prevedení..asi aj tie dve hviezdy sú cez...Ešte popremýšľam 😂

UFO Švédsko (2022)

Medzi 3/4... Má to čaro, je to naozaj sympatické, ale tak nejak tomu chýba asi potrebná iskra.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Adekvátny update značky EVIL DEAD. Pre mňa rovnako poctivý zárez, ako Alvarezov flick. Čistý chaos, helter-skelter, jatka utopené v krvi a poctive efekty. Neni o čom, toto je luxus.

Venuše (2022)

Balaguero zmenil dealera !

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

V prvom rade ďakujem mojej manželke, že to sledovala aj napriek tomu, že som na to občas pičoval 🤣 ... No každopádne objektívne : Nech už to kolíše medzi sériami akokoľvek, toto je sakra trefná dráma, ktorá extrémne kriticky poukazuje na americkú prehnitú justíciu a väzenský systém, z ktorého sa stáva súkromný sektor. Niektoré postavy za tie roky naozaj prirastú k srdcu, a posledná séria s vynikajúcim a finále bola adekvátna bodka.

Pearl (2022)

Lizzie Borden podľa Ti Westa ! Mia je excelentná !

Ďábel v Ohiu (2022) (seriál) odpad!

Deschanel je otrasná herečka, ktorá nevie pracovať s emóciami a tento seriál ma dokáže nasrať zakaždým, keď si naňho spomeniem. Extrémna sračka.

Denní směna (2022)

Blade na tripe ! Zasraný digitál filmu krapet uškodil, no Netflix tentorkát na výbornú.

Monstrum (2022)

Zavádzajúci trailer vzbudil slušné očakávania a tešil som sa na "Monster" horor..ale bohužiaľ... Je to jedno veľké klišé v nudnom balení, ktoré nezachránila ani Christina.