• Thriller

Skleněný (2019)

Veľmi prijemne spestrenie v radách filmových komixoviek.Prehjapovaných MARVELOVIEK v pastelových farbách a podobných žánrových odnoží,kde pretlak CGI vybuchuje ako na nový rok,som už celkom presýtený.Shyamalan vôbec nesklamal,len nejde s aktuálnym gýčovým trendom a prináša svojskú superhrdinskú komornú drámu,ktorá v rámci možností ťaží maximum z námetu.

Phantasm II (1988)

Naspäť do čias,keď mali horory ešte gule !

Underground (2011)

Totálne peklo.Herci hrajú tak otrasne,že to funguje ako dokonalá paródia po všetkých stránkach.Masky sú celkom slušné na to,že ide o takú kravinu. Ak to neberiete vážne a viete si užiť brakové zlátaniny,tak sa zasmejete ako ja :D

Rusalka: Ozero mjortvych (2018)

Divné masky,ešte viac spackané otrasným CGI. Filmárska originalita aj napriek nádejnému námetu na bode mrazu. Podgajevskij sklamal. 30%

Jack staví dům (2018)

150 minútový náhľad do hlavy pošahaného Jacka boduje v mojom prípade predovšetkým vďaka Dillonovmu prejavu . Problém vidím hlavne v tom,že aspoň čiastočne otrlého diváka film nemá čím prekvapiť a inú cieľovku budeme hľadať asi ťažko. Pár hipsterov pohoní brko nad kontroverziou snímku a zajtra si už nikto nespomenie o čom táto bublina vlastne bola...

Temné osnovy (2018)

Stráviteľná jednohubka. Jediná výhrada z mojej strany k otrasnému francúzskemu prízvuku Umy Thurman :-D 50 %

Ghúl (2018) (seriál)

Z tohto mohol byť slušný krátkometrážny flick so stopážou maximálne do 50-tich minút.Celé je to neuveriteľne zdĺhavé.Pekné masky a slušné spracovanie verzus otrasní herci a predvídateľný dej... 50%

The Heretics (2017)

Nevyvážené,neoriginálne,zdĺhavé a miestami nudné. Archibaldov Bite bola pohodova popcornová nechutnosť oproti ktorej je toto len zúfalý výstrel do tmy. 30%

Já, Tonya (2017)

Veľmi veľa dobrých hlášok a dokonalé balancovanie na hrane drámy a komédie. Margot Robbie exceluje ! 90%