Lovec jelenů (1978)

Pokud chcete vědět, jestli má nebo nemá De Níro chlupatej zadek, tak Lovce paroháčů berte jako důkaz místo slibů - není to nejlepší komentář, co jsem napsal, ale vy mi taky můžete...

Nelítostný souboj (1995)

Divácky nejrozporuplnější film - pokaždý fandím někomu jinýmu. Třeba naposledy to byla servírka, co tam tak dokonale nelejvala kafe... A ten konec, ten má takovou sílu, až si říkáte, že je škoda, že taky nedržíte chlapa za ruku. Nejfilmovatější film

Hodina pravdy (2002)

Jen na málo filmů se nevydržim dívat až do konce, když už jsem si je půjčil ve videopůjčovně a zatáh za ně pajdu...ale kdybych si za těch 50 minut, co jsem to vydržel, ostříhal nehty, zamyslel se nad sebou, vyvenčil psa, vyvenčil sebe...využil bych čas líp

Taxikář (1976)

Když by šlo o záchranu Judinky Fostrový, tak bych neváhal oholit sebe i svýho kohouta a nakonec udělat PIF PAF PUF

Odplata (1999)

Láska na první pohled. Od natrhávání dealerů drog přes natrhávání velkejch tlustejch černochů po naklepávání chlupatejch Melovejch prstíků...Mel už může nadávat židům, jak chce, ale já si od něj omluvnou rejži vždycky vemu

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Pro někoho je to možná nevkusná komedie, ale pro mě je to modla. Navíc kdykoliv vidim umyvadlo, tak myslim na Carryho, jestli je dostatečně velké, aby si v něm mohl oplachovat prďku

U konce s dechem (1960)

B(le)mondův charismatický bohém mě okouzlil natolik, že jsem si pořídil zbrojní pas a začal vykrádat trafiky, abych se alespoň z části cítil tak volně, nespoutaně a drsně jako on. Výborný film, při kterém jsem byl po těch nádherně dlouhých scénách bez jediného střihu u konce s dechem

Volný pád (1993)

"...a teď asi umřete v týhle blbý čapce! Jak se cítíte?" Záchvat totálního nasrání mě přepadá skoro každej tejden. Naposledy to bylo včera, když mi tlustá upocená pokladní v Kauflandu odmítla převzít mou pracně vydělanou bankovku z toho důvodu, že je prý "mírně natržená" (jestli mi pokladní sdělovala, že je mírně nadržená a já ji nepochopil, tak se jí omlouvám). Bylo to o to horší, že tuto dvoustovku jsem před několika hodinami dostal právě v Kaufu, když jsem si kupoval rohlíky, mlíko a pytel čočky. Pokladní od mého napadení zachránila pouhá představa, že bych vytáhl z batůžku malou uzinku a pokusil se zaplatit ještě jednou - jo to by byla Amerika.

Matrix (1999)

Do kina jsem vkročil jako jemný klučík s růžovými tvářemi a uhříkem na čele. Z kina vyšel tvrďas od té doby chodící celý v černém. Sluneční brýle jsem nosil za děště, větru, válnice i záplav. Hlavně abych alepoň zpola vypadal jako frajer Neo. A nebyl jsem sám....Absoltní kult

Ve spárech yakuzy (2000)

Všichni víte, jak jsem snadno ovlivnitelný. Koukám na film a okamžitě chci být Jamesem Bondem, Terminátorem, Sonny Crockettem, Harmonikou, Tonny Montanou, starou Blažkovou, nejmladším Homolkou (a řvát: "Takhle spadnul tatínek!") a na chvíli i žralokem z Čelistí, protože nemám rád přeplněný pláže plný růžovejch Němců. No a co myslíte, že se stalo, když jsem dokoukal Brothera? Týden jsem tlačil kůži na spáncích směrem k temeni, abych si očička trošičku zešikmil. Nej gangsterka, co jsem viděl