Městečko Twin Peaks - Epizoda 9 (2017) (epizoda)

fakt dokonalý humor, neznalý by ho tam asi ani nenašel :-D Nejlepší scéna asi s obědvajícím policajtem a odchod z místnosti.

Městečko Twin Peaks - Epizoda 8 (2017) (epizoda)

Přežila jsem sadu psychedelických filmů v Ji.hlavě, takže toto je hračka :) Totálně mě to pohltilo...

Já, Daniel Blake (2016)

Příběh o obyčejných lidech, kteří se ne úplně svojí vinou dostanou do svízelné situace. Lidství - to je co nám zůstává, i když nemáme už skoro nic. Blízkost jiných osob, pomoc bližnímu a nakonec i láska, která hory přenáší. Velmi dobré herecké výkony, přirozené. Několikrát mě film dojal k slzám.

Oběd zdarma pro všechny - přijmi nepodmíněné příjmy (2017)

Velmi inspirativní snímek, ale chyběla tam názorová protistrana. Bojím se že by to chtělo restrukturalizaci celé společnosti jinak by spoustu prací nikdo nedělal. Což však jen vypovídá o shnilosti současného stavu "moderní" civilizace. Jihlava 17

Opera o Polsku (2017)

Ironická vcelku pesimistická výpověď o polské společnosti za doprovodu vážné hudby. Jeden z vítězných filmů v Jihlavě 2017. Shlednuto v Jihlavě 17

Osvětleno: Odolnost filmu (2016)

Po filmu debata s tvůrkyní o způsobu vzniku snímků a s tvůrcem hudby. Jihlava 17

MLHA - průchod #14 (2014)

Nádherná imitace intoxikace LSD. Velmi pomalá procházka krásnou barevnou přírodou končící u mola a moře... A asi i v moři... Jihlava 17

DCA hra (1987)

Psychedelická kritika války a násilí. Jihlava 17