• Krátkometrážní

Paralelní světy (2012)

Hlavná myšlienka filmu sa mi strašne páčila - dve rozdielne svety ktoré spája zakázaná láska. Avšak, vždy som musela pri pozeraní filmu dávať pozor či všetko ladí podľa tých ,,zákonov príťažlivosti" tzn. či sa tam niečo neporušuje alebo neodohráva zle, niekedy sa mi to aj zdalo ale nakoniec bolo všetko ok. Film vedel v určitých miestach dojať diváka, a to sa mi páčilo. Ďalšou super vecou boli neznáme tváre hercov, teda skôr mne neznámi herci, ktorí svoje úlohy zvládli na jednotku. Pri vizuálnych efektoch je tento film tiež skvelo spracovaný. Tak prečo potom 4*? Myslím si že posledná veta v komentári používateľa Sany33 mi k tomu dala dôvod:,, ... a nakoniec riešenie je tak jednoduché, stačí ženu ktorú miluje napustiť." 4*

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Najlepší a hlavne nezabudnuteľný seriál a to nielen z môjho detstva. 5*

Klan (2013) (seriál)

Tak ako rýchlo a veľmi úspešne podľa tvorcov tento seriál začal, tak rýchlo a neúspešne podľa divákov skončil. Dosť zbytočný projekt, Andy si hádam robil srandu keď povedal, že je to celosvetovo úspešný seriál a popritom je to nejaký chorvátsky odpad :D. Nad tým som sa zasmiala. 1* za soundtrack.

Bídníci (2012)

Naozaj, jeden z najlepších muzikálov. Odporúčam. 5*

Man (2012)

Pravdivá prítomnosť (teda hlavne minulosť) človeka v 3 minútach. Kto vie, možno aj tá budúcnosť, ktorú som v tomto krátkom filmíku čakala trochu lepšie premyslenú. 4*

Eddie (1996)

3* za Whoopi Goldberg.