Americký ninja 2 (1987)

Ninjové opět zautočili a to je něco pro Joe Armstronga a jeho partáka Curtise Jacksona aby vypátrali úmosi lidí prsti v tom mají ninjové a bohatý obchodník.

Red Force (1986)

Jeto dobrý akční film u kterého se nenudíte samé přestřelky a honičky s autama a hlavně bojové umění.

Americký ninja (1985)

Mám rád filmy o ninjach a Michael Dudikoff byl muj první idol americký ninja jsem viděl mnohokrát a je to stále dobrý film líbí se mi technika ninju a kouzelné vybavení svých bojových pomůcek.

Barb Wire (1996)

Jeto dračice která se jmenuje Barb Wire je schopná čehokoliv a umí si poradit v každé situaci hlavně a občanské válce v Americe kde je spousta anarchie a zločinů.

Dívka na koštěti (1971)

Klasická česká komedie spousta humoru zábavy dobré obsazení hlavních postav filmů prostě se jim to povedlo.

Demolition Man (1993)

Dobrý film o policajtovi a utikajícímu zločinci kteří byli zmraženi na hodně dlouho ale nějak se to vysmeklo a znovu stojí proti sobě v tů chvíli začínají ty praví honičky.

Pravdivé lži (1994)

Dobře vymakanej děj filmu o tajném agentu a špionážní taktice zvláštní agent Harry Tasker v podání Arnolda Schwarzeneggra to se naněj dobrě hodí.

Rychlejší než smrt (1995)

Dá se říct že je to takový moderní western dobře si tam vede Sharon Stone hraje zkušenou pistolnici a vždy ji to víde naopak je natom Leonardo DiCaprio ten je nakonec zabit svým otcem.

Amerika 3000 (1986)

Tento film jsem naposledi viděl koncem 80 let a natu dobu byl zajimavej ted nedávno jsem ho získal a koukal jsem na něj a je stále naco se koukat jak ženy bojují z chlapi a nakonec to vše dobře dopadne zamiluji se do sebe a tak spolčí svuj život v jednu lásku.

Vodní svět (1995)

Tento film je ukázkou jak to jednou na zemi dopadne silní přežijou a budou bojovat o kousek vlastní půdy.