Top Gun (1986)

Jo docela dobrý film až na to že se mohl režisérovi Tony Scott vydařit lépe.

Bod zlomu (1991)

Tento film patřil 90.let jako dost parádní nasazení Keana Reeves v roli detektiva na vyšetřování přepadení bank v maskách amerických prezidentu v hlavní roli Patrick Swayze.

Do útoku (1987)

Jo je to dobrý Sylvester drtí jednoho borce za druhým div že má dost síly až na konec a přece vše dopadlo všechno dobře.

Barbaři (1987)

Proč ne mě se to docela líbylo správní svalovci a ktomu ještě dvojčata

Specialista (1994)

Filmoné vystoupení dvou hvězd Sylvester Stallone a Sharon Stone bylo docela úchvatné v podání akčních scén a milostných hrách ale co bylo na filmu tak nejlepšího byly dobře vymyšlené víbuchy v podání Stalloneho a konci filmu dobře zabezpečení svého úkrytu plného překvapení,ale nakonec to bylo vše zničeno.

Souboj Titánů (1981)

Jeto dobrej dobrodružnej film se spousta antickými bytostí medůza a kraken se natu dobu perfekně povedli není co dodat.

Studený jak kámen (1991)

Je to dobrej film spousta honiček na motorkách dost akčních scém je naco koukat.

Kajínek (2010)

aspon se všichni podívají jak se utíká z vězení je to dobrej českej film.

Paco - stroj smrti (1986)

Paco takový italský terminátor ale natu dobu to docela ušlo je to dobré napodivanou.

Rachot v Bronxu (1995)

Mladý orientáles přiletí do New Yorku( Jackie CHan) na dovolenou aby převzal obchod po stríčku co chce odcestovat na dovolenou se svojí vyvolenou ale děj se převrhne v nečekanou bytku s místními pankáči ale to je neco na novýho majitele obchodního domu aby zabránil nečekanímu zvratu o pověst obchoního domu svrhne se neočekávaná bitka s Jackiem s místními pankáči alevše dopadne ve prospěl Jackie nesputaná honička na motorkách a akční honičky.