• Thriller

Vražedná dohoda (2013)

Jój, prekombinovaná lesbo kvázi krimi. Fakt slabé. Televízna inscenácia, kdeže horor! Tak mi to dialógmi pripomínalo ten nesmrteľný seriál LA 902 10 :-D

Adoration (2013)

Každopádne to je jeden z tých zaujímavých a nekonvenčných filmov...

Odpojit (2012)

Asi najlepšie čo som videl na podobnú tému. Výborný scénar, perfektne zahrané, super hudba.

Yuma (2012)

Nostalgia! 4*

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Vcelku to šlo. Presne to čo sa od toho dalo čakať, to aj bolo... Nechápem komentujucich, čo tu vypisujú... Keď viem o čom to celé bude, tak sa rozhodnem, či to budem pozerať alebo nie, nie?

Kšeft na jeden den (2012)

Celkom dobrý thriller. Predvídateľný dej, ale napriek tomu napínavý. Čo mne osobne sa na tomto najviac páčilo, bol výber hudby. Úžas!

Můj život bez vás (2011)

Taký milý pekný oddychový film. Francúzi toto fakt vedia. Klobúk dole :-)

Kdo je tady ředitel? (2006)

Úplný úlet Lars von Trier. Pecka! Toto som nečakal. Super zábava :-)

Vražda - Série 2 (2009) (série)

Zatiaľ 5* po prvej epizóde. Má to správny drive! Oceňujem, že bude 10 epizód po cca hodine, tiež počin Českej televízie uviesť to na ČT2.

Babovřesky (2013)

Zdeněk Troška sa vyjadril, že on je "značka" a na jeho filmy sa chodí kvôli tejto jeho značke. Žiaľ nie je tomu tak. Už tie jeho komédie nie sú tým čím bývali. Dávam 3* za herecké obsadenie. Inak to stálo jak sa povie za prd. Natáčajú už i dvojku, tú si však ťažko už pozriem... Po skúsenosti s týmto... Stačilo... Aj keď zase lepšie ako nejaký americký shit ;-) http://style.hnonline.sk/kultura/c1-59371720-zdenek-troska-pre-hn-som-znacka-ludia-chodia-na-trosku