Vyprávěj (2009) (seriál) odpad!

Nadsazené,přehnané,neukazující pravdu...tehdejší doba nebyla jen o tom zlu co tam oni předvádějí....skvěle to akorát tak zmátne nový generace,který o tý době nevědí vůbec nic ale díky těmhle "pořadům" o ní získají negativní povědomí.

Moudronos (2002) (pořad)

Kostičky byly lepší/

Kostičky (1994) (pořad)

Já na to koukám dodnes...je to milý a nenásilný.a ty dětičky z devadesátek! rozkošné.

Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)

Dokonalé vykreslení profilu stárnoucího osamělého muže,který před kamarádem honí triko a stále hledá Maroko. Jeho konečná cesta za Vlastičkou je nejlepší z celého snímku a zasloužil by za to,že to poví písní,Oskara.

Plný dům (1987) (seriál) odpad!

První zasvícení dua Olsens,které bylo stejně nudné a hloupé jako jejich dosavadní minisvit. Nazývat toto príma komediálním sitcomem je opovážlivé a příliš nadhodnocené....

Ženatý se závazky (1987) (seriál) odpad!

Odporný dům,život,herecký výkon i postavy.

Roseanne (1988) (seriál) odpad!

Stejná otřesnost jako ŽSZ nebo KZK. Sitkomy z 90.let z USA jsou na tom stejně-trapně. Ne že by dnešní TVT snad byly lepší...

Vylomeniny (2013) (pořad) odpad!

První díly možná zaujaly,jenže poté se dělaly stejné věci,příběhy měly stejný průběh a nové díly těžko budou o něčem jiným. Moderátoři si asi myslí že jsou zpět na základní škole a vůbec je celý námět tohoto pořadu na hlavu.Za mě prostě patří tento pořad do koše.

Zlatý časy! (2013) (pořad)

Díl s Bárou P. byl trapný stejně jako její velevtipný klip Kráva.Hra na tupý blondýny jsou už ohraný a jedině Iva P. má právo si na tohle hrát. Jinak vzpomínky na tu dobu jsou dobrý,mě vzpomínkový věci nevadí,já bych tu dobu vrátila.