American Horror Story - Murder House (2011) (série) odpad!

včera dávali první díl.v tv programu psali,že se ježí chlupy již jen z drásavé znělky. no mě se neježilo nic,leda tak huba smíchy, o čem že první díl byl? v kostce: nějaké divná dvojčata s pálkou-koláč krve-rodina po nevěře-latex na půdě-mongoloidní holka a divnou matkou-stará údajně mrtvá služebná kterou manžel vidí jako mladou kočku-hádky manželů o tom jak se nechtějí a vzápětí bouřlivý sex-styk s někým v latexu po kterém ona za dva dny otěhotní-hovory s křáplým klukem který navádí aktérovu dceru k vydešení místní fetky-holka podřezávající si zápěstí -problesky ve tmě. Závěr??? z tohoto si nelze udělat žádný závěr.Pro mě je tohle slátanina nějakého amatéra-kde děsivého není nic. Hodina a půl je zabita ničím,nic nenavazuje,což od začátku diváka akorát odradí.Komu se tohle líbí,tak nemá absolutně žádný vkus na dobrý,výživný děsivý horor,protože tohle si zaslouží leda tak označení FANTASMAGORIE.

Bony a klid (1987)

Miluju tento film a náhled do této doby,teré jsem si bohužel moc neužila.Chtěla bych ji vrátit zpět ze všemi jejími jistotami.

Román pro ženy (2004)

Nesnáším plkání u kadeřnic.Nesnáším takový to JŮŮŮŮ a NO NEKECEJ! v bandě holek.Nesnáším pomlouvání mužů ani žen ve vztahu.Jediný,co uznám je,že tohle ve vztahu asi zažil každej.Každý asi ví co myslím-TY MŮŽEŠ A JÁ NE?! Vašut mě jako osudový muž nikdy nepřesvědčil,good výkon podala jedině Simča S.tu bych jako crazy mámu co zpívá na balkoně brala x)

Bestiář (2007) odpad!

právě jsem tu knihu dočetla a tím pádem nepotřebuju sledovat tento snímek.Ve zkratce:údajná sexy blondýna(což Jurčová určitě není) to dělá s kdekým bez důvodu a ukojení a prahne po úchylovi,který je homo nebo bisexuální a brutální a poměrně vulgární,což ona ale potřebuje.údajně ji milují i muži přes 60+ a ona,protože je uvnitř naprosto prázdná,s nimi spí a pak je zahodí.Šílí po ní její kamarádi z dětství,kteří jsou navíc ženatí a ona s nimi přesto spí.Prostě obyčejná šlapka.Myslím,že Nesvadbová když to psala,chtěla,aby to vypadalo,že je to oní,že ona je tak nesmírně žádoucí a může dát,komu chce...Každý ale ví o jejím debaklu v manželství,proto už hraje novou roli-luxusem zavalenou pohublou ušatou blondýnu, která si vybírá z davu mužů a pak díky svému bohatému spokojenému životu s chutí odkopává,což je nesmírně trapné. To,kde se mísí násilí v sexu a povrchností a promiskuitou NENÍ ROMANTIKA a já jen doufám,že si z toho naše slepice nevzaly příklad. Tohle je prostě hloupej trapnej propadák.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

kdysi to byly návrhy na rychlý nenáročný jídla..dnes je to jako špatnej zájezdní hostinec,opravdová žumpa.

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Díky za youtube! kdyby totiž tohoto kanálu nebylo,nemohla bych vzpomínat na dobu,kdy mi bylo 9 a kdy se mi ta strašná trapnost zdála normální! Trapní moderátoři,divná porota,ještě divnější účinkující...proč v té době bylo tolik trapných pořadů,to mi řekněte..

XXL (1998) (pořad) odpad!

ač jsem se někdy Suchošovi zasmála,z nynějšího pohledu to vidím jako trapnou a ponižující zábavu a jen se divím,kolik lidí bylo pro tuším 10 000? ochotno se takhle znemožnit, ač vím,že se tyto rozměry lidí tehdy ještě tolik nepotíraly, přece jen je v publiku zachycen nejednou nevěřícný a místy až znechucený výraz,který jsme u obrazovky nejednou měla i já. Nepotírám plné lidi,potírám jejich trapnost. Ale tý byly 90.léta plný takže to beru s nadhledem x)

Někdo tam dole mě má rád (2008) odpad!

nehodnotím protože nevím jak. ačkoliv životní pravda tam je,češi by si na živý horory hrát neměli. je to stejný jako s detektivkou-vyznívá to trapně a nudně. s některými zeměmi se zkrátka rovnat nemůžeme,proto nevím co k tomuto říct. asi nezbývá si přát,aby to nepotkalo nikoho z nás.

Někdo to rád blond (2004)

Mě se to líbí-až na tu trapnou záměnu,které by si kamarádky "určitě"nevšimly je to pravidvé a ze života. Copak není Amerika plná těchhle stupidních zbohatlic,které ve finále zjistí,že jsou chudé a ubohé?naopak,podání chlapů tomu dává jiný rozměr a je to vcelku odpočinkový. Akorát mi vadí výběr těch údajně sexy hochů-hrozné tlamy...

Scary Movie: Děsnej biják (2000) odpad!

Takže si to shrňme-bez parodovaných a tím pádem ohraných scén tu jde o:neustélou nadrženost,pubertální sex,nějakého úchylného bratra,úchylnou reportérku,úchylné šerify a ředitele,úchylné zhulené kamarády,věčně nechápavě vykulené oči hlavní postavy a násilí v partě. Herecké výkony? no...dá se o někom vůbec říct,že hrál?? tohle bylo hodně pubertální pojetí a i když jsem to viděla včera poprvé,nemyslím si,že by si bratři W.zajistili úspěch rádoby sexy holkama.Za mě typicky americký trapný odpad.