Norbit (2007)

Mě se to líbí! miluju tyhle latex převleky mužskejch! Vůbec jsem netušila,že tohle není pravý hehe! jako jo,pobavila tím jak je hnusná a namyšlená.Tohle by měla být mantra tlustejch lidí-když už jsem tlustá,aspoŇ budu ještě odpornější,aby si na mě za to,jak vypadám,nikdo netrouf! ( osobně je asi lepší hnusná zlobivost než ufňukaná sebelítost ne) prostě pro mě za Pětku ( Raspush,jeď!)

Královna XXL (2008) (TV film)

dávám jednu hvězdu za krásnou hlavní představitelku. víc dát nemůžu,bylo to klasicky americky trapné,přiblblé,nereálné a výběr herců byl katastrofální.sakra když už má jít o rádoby elitní výběr děcek,mají tak vypadat.Hemžící se nosaté a vychrtlé nuly mě moc moc nutily zatínat pěsti.Nepochopila jsem tu dámu s drdolem,co jí neustále něco našeptávala-její hnusné já by přece měla být ona sama,...Takže závěr filmu? ehmmm...že stojí před tribunou ve špatném účesu v ještě horších šatech a sem tam jí někdo tleskne? spíš ponižující než vítězné. Pokud tohle mělo nějakou plnější dívku navést k tomu,aby se svými 170 kily žila jako její stejně tenké spolužačky,tak se to zřejmě minulo účinkem.No jak říkám,ztráta času.Vydržela jsem jen kvůli zklamání z konce hm.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Dávám 4 hvězdy především za skvělé masky.Děj je ze všech dílů asi nejjasnější,jediné čemu nerozumím,je konec-návrat do pokojíku se skříní ve chvíli,kdy jsou dospělí.Co celou tu dobu dělali? Kde bydleli a jaktože zapoměli,jak se sem dostali?? nesnáším nevysvětlené děje.proto o tu hvězdu míň.závěrečná bitva je také poněkud podhodnocená a nedostatečná a o výčtu rozpoznatelných chyb v ději ani nemluvě.asi bude lepší si to přečíst,než se na to dívat.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Váhám mezi hodnocením třemi nebo pěti hvězdami...Obdivuji masky a věčně rozvřískané mutanty,na sruhou stranu se jedná o tentýž případ-přepadení a útrpné zabíjení turistů nebo tu soutěžících.Nevím no....vtip je vtipný poprvé,po druhé už je nanic vědět,co přijde..

Ti druzí (2001)

Děsivé,s výborným rozuzlením a "dobrým " koncem.Napínavé víc,než tuny krve a laciných maskérských efektů.

Kill Bill (2003)

Ač je výsledkem záměrně posměšná míchanice filmů i bojových scén,tento první díl je mnohem lepší,ač velmi,velmi přitažený za vlasy. Nejvic miluji scénu v japonském klubu

Bolek a Lolek (1963) (seriál) odpad!

Mě jako pohádka nikdy nepřišli.Je tam pro mě moc otázek-jak to,že malé děti můžou dělat to,co dělají?myslím že to dává dětem jen špatný příklad.Není pak divu,že se tříleté děti učí jezdit v tatovým bavoráku nebo přejedou v garáži babičku no x)

Slunce, seno, slanina (2013) (pořad)

Dívám se na ně jen pro ty výsledky,který mě zajímaj.Ale jejich příběhy nebo nějaký kecičky u vidlí,který raději zapíchnou,než aby mákli,mě nebaví.Nesnáším tu červenou starou strigu,je s těmi kecy už trapná.Chápu,že starej Anku štve,ale měla by si to vyřídit doma.Celý nápad mi přijde na hlavu a je jasné,že si chtěli jen nechat uklidit.Ale od tučných věčně se potících a zdechlých lidí toho moc čekat nemůžou.Nevěřím,že by starej lenoch zhubl tak přísným režimem,jakým se ohání takže za mě to je jedna velká vylhaná lež.Na nich si jojko kapsy nenamastíte!