Kobry a užovky (2015)

Vyjímečný výkon hlavních postav ve vyjímečném filmu, to je v současné české kinematografii něco vyjímečného. 8/10

MasterChef Česko - Série 1 (2015) (série)

Hodně to připomíná Polhreichovo Na nože! a já vaření miluju jak na obrazovce tak i v reálu, takže nemá smysl ty pondělní a středeční večery nějak hrotit...nic lepšího stejně v tý bedně nedávaj ;)

Zánik (2015)

Nadprůměrný horůrek na mě velmi zapůsobil, škoda jen že to bylo prošpikovaný lacinýma digitálníma efektama...

Pařba v Mexiku (2014)

Céčkový Hangover, který klidně může ujít vaší pozornosti...mojí bohužel neušel

Babica vs. Sapík (2015) (pořad) odpad!

Pana Sapíka jsem měl za odborníka ale tady, po boku démona českých kuchyní, ze sebe dělá akorát šaška a amatéra. Jeho projev před kamerou a neustálé koukání co se tam děje je do očí bijící. Recepty podobné úrovně jako v Babicovy dobroty. Za zmínku stojí i můj postřeh z dílu o mrkvy, který reprezentuje kvalitu tohoto pořadu - Jirka na začátku říká, že mrkev je nejlepší syrová protože se z ní vařením ztrácí vitamíny. Když se dostane ke sporáku pan Sapík tak tvrdí, že mrkev je jediná zelenina která po uvaření má živin víc. Tak kde to jsme?

Pompeje (2014)

Vzorový příklad filmu který měl velká očekávání, spoustu zajímavých herců, nabitý rozpočet, slušný scénář, velmi dobré podmínky pro natáčení a i přes to neuspěl. Chybu bych hledal hlavně v nerozhodnosti co točit - katastrofický film nebo historický akčnák. No a pokud k tomu přidáme až moc příliš laciných efektů, nelze se snad ani divit.

Hluboko v gangu (2006)

Průměrná akční gangsterka s příjemnými herci a hip hopovým soundtrackem

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Curtis "50 Cent" Jackson jako gangster, raper a konec konců i herec. Za mě 75 centů

Jak byl dobyt západ (1994) (TV film)

I talent devčat Olsenových se ztratí v průměrném a milionkrát viděném příběhu o padouchovi co trolí všechny a stejně nakonec dostane za vyučenou. Zkrátka průměrná zábava pro průměrnou rodinu.