Opuštěná (2002)

Tento film mi nějakým způsobem utkvěl v paměti po dlouhá léta. Tak jsem se na něj dnes znovu podívala a i když to není žádné terno, líbí se mi. 3*

Zmizelá (2012)

Líbilo, taková hodně lepší trojka :) super thriller!

Re - cycle (2006)

Pro mě hodně velká podobnost se Silent Hillem. Musím říct, že první polovina mě vůbec nebavila, přiznám se, že jsem i posouvala, asi proto, že tyhle thajské či japonské filmy prostě nejsou nic pro mě. Druhá půlka byla ale super no a ten konec byl parádní. Myšlenku to mělo obrovskou a tak prostě je to za mě hodně lepší trojka.

Útes smrti (2010)

Něco se začne dít až po hodině, člověk by si řekl, že je to docela otrava, ale kupodivu není, nevím jak to, ale nenudila jsem se.

Neopouštěj mě (2010)

Tak nějak ... na jednu stranu opravdu pěkný film, který vám ukáže nemorálnost světa, na druhou stranu pro mě nepochopitelné věci - jako naprosto nulová vůle žít, žádný boj o život, útěk, nic ... což prostě díky tomuto nemůže být reálné, i kdyby se tohle opravdu dělo. Ale krásný příběh.

Pád do tmy (2005)

Nic moc, tak nějak mě to nezaujalo, ale tedy jedno musím nechat, i když nejsem žádný "klaustrofobik", občas mi to nahánělo hrůzu, jeskyně asi nebudou nic pro mě :)

Paralelní světy (2012)

Český člověk postrádá naprosto vkus. Tak nízké hodnocení u tak úžasného filmu mluví samo za sebe. Originální, úžasný a výjimečný film!!!

Micimutr (2011)

Nádherná pohádka. Šafránková je prostě stále neskutečná!!! A Marika jakbysmet :)

Vlk z Wall Street (2013)

Bavila jsem se, ale tak nějak mi ten děj přišel povědomý. Navíc to bylo neskutečně dlouhé! Když jsem už asi po 150 slyšela "fuck", myslela jsem, že z toho kina snad raději odejdu ... :)

Colette (2013)

Tak já nevím, hm? Mádla mám strašně ráda, takže díky němu super. Ale prostě ... je tam pár věcí, co jako za mě ne-e tedy. Ten konec byl trapnej. Nahradit je jinými herci byla podle mě chyba lávky. Navíc aby tam hrála Emma Smetana, i když jen chvilku, to tedy je katastrofální, nemůžu jí ani vystát. Nadabované to bylo také hrozně a dojemné to nebylo vůbec. Tak nevím, dám 4*, ale prostě zase jednu navíc přidávám jen za to, o čem to pojednává ... A co se týče Colette, ta mě také nepřesvědčila :/