Vládci loutek (1994)

Jen málokdy se povede převod knižní podoby do filmu,bohužel ani tentokrát se to nepovedlo úplně,ale očekaval jsem poněkud horší podívanou,je to tak mezi *** a ****.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Nejlepší film z celé série,už teď se těším na DVD-rozšířenou verzi a také na,podle kasovního úspěchu už asi jasného,Hobita.Doporučuji jako nejlepší fantasy film,který je možné vidět.Některé triky sice vypadají "trochu" počítačově,ale to jim s radostí odpustíte,film vás totiž úplně pohltí-napětí,dojetí a ohromení namíchané ve správném poměru by už konečně měly zvrátit pohrdání Americké filmové akademie fantasy filmy,nebo běda jim:)

Matrix (1999)

Tento film byl příjemným překvapením,asi pro velké množství filmových fanoušků se stal jistou modlou,ja jsem poněkud skeptičtější,ale i tak je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů.Zápletka je docela v pohodě a navíc si ještě tak moc nehraje na pseudo-intelektuálně-mystickou slátaninu.Velmi pěkné triky,které změnily akční filmy a dobrá zábava jsou zárukami,že k tomuto filmu se budu vracet,narozdíl od pokračování.

Piraňi II: Létající zabijáci (1982) odpad!

No,co dodat... Kříženec piraně a mouchy a ten zvuk,který vydávají při letu,no něco tak strašného jsem už hodně dlouho neviděl,možná ještě horší jsou Jezdci z Atlantidy(nějak jsem je tady nenašel,možná mám špatný název),sice jsem některé scény pouštěl svým kamarádům pro pobavení,ale jako celek je to fakt hrozný.