Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Mnohem lepší než epizoda 1, skvělé souboje (Yoda exceluje), temnější, jen některé dialogy kazily celkový dojem (a taky DOLBY).

Šestý smysl (1999)

Docela zajímavý příběh s ještě lepším zakončením, ti chytřejší ho sice odhadnou nějakou dobu před koncem, ale ne zas tak brzy, aby to zkazilo zážitek.Ale na každému (DOLBY) se to asi líbí.

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Tento film se svým tvůrcům moc nepovedl, no aspoň na triky se trochu dalo divat.Pěkná blbost se kterou nemá cenu ztrácet čas, což jistě uzná i DOLBY.

Jackass: Film (2002)

Tuto šílenost nemohl vymyslet žádný normální člověk,a tak jsem se dost bavil.

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999) odpad!

Tento "film" je naprosto ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .(omlouvám se,ale používání vulgárních slov by nebylo vhodné, a tak jsem je raději "vypípal").O tomto "díle" se nedá říct nic pozitivního(snad HIV).

Byl jednou jeden polda (1995)

Silně podprůměrná "komedie".Asi mi chybí nějaké mozkové buňky na to, abych se mohl stupidním ftipům smát po x-té.A teď už vím i o pokračování.Bůh nás chraň.

Dnes neumírej (2002)

Od tak drahého filmu bych očekával dost dobré počítačové triky a ne něco co bylo k vidění už v osmdesátých letech.Bylo to docela zklamání,už asi stárnu.

Rozpoutané peklo (1997)

Otevřená zlomenina a ¨"tající" loď jsou nejlepší okamžiky filmu,jinak zcela průměr tradičních katastrofických filmů.Chtělo by to trochu invence,tak snad někdy příště.

Noční hlídka (1995) (TV film)

Bez Pierce Brosnana ještě tak o jednu hvězdicku méně,kdo umí ten umí,ale stejně všechno nezachrání.