Slunce, seno, jahody (1983) odpad!

Kdyz potkam holku, ktere se to libi, vim, ze nikdy nebude moji partnerkou.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Ackoli ne vse je historicky spravne a presne, jedna se o pravy klenot v serialove tvorbe z posledni doby. Atmosfera je chytlava a hutna jako nekolik hodin tazeny hovezi vyvar, vyprava, na serial, fenomenalni. Charaktery postav jsou velmi dobre vystavene a vsichni hraji vyborne. Obcas se nepozorny divak ztraci v deji, ktery je prekotny a neda vydechnout, ale s kazdym koncem jednoho dilu nasleduje touha pustit si dil nasledujici a hltat dal, stejne jako pivo, ktere ma "spravny riz".

Tenkrát v Americe (1984)

Krasny film o pratelstvi, zasazeny do doby, ktera ma pro me nadherne kouzlo. Vydrzel bych i delsi stopaz, protoze po prvnim shlednuti jsem ne vsemu porozumel, ale od te doby jsem ho uz stejne videl stokrat. Dej, kamera, rezie, herci - vse je skvostne. A ta hudba...

Návštěvníci (1993) odpad!

Hloupy film s hloupym humorem. Nedivil bych se, kdyby byl reziserem Zdenek Troska. Je to skoda, z takoveho nametu by se dal udelat zajimavy film a treba i komedie. Toto komedie nebyla, bylo to jen trapne.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Slibny zacatek nasledovala strasna nuda. Stale jsem cekal, ze se "neco zacne dit" a..... nic se nakonec nedelo. Nemam ani chut vyjmenovavat vsechny nedostatky filmu, protoze NUDA byl muj hlavni pocit. Nebyt v kine sam, odesel bych uz v polovine promitani.