The Human Centipede III (Final Sequence) (2015) odpad!

Vrchol Sixovho kokotizmu a psychózy dosahuje vrchol, jeho oligofrénia sa vyšplhala na posledné štádium, a produktom toho všetkého je táto primitívna, trápna, úchylná a prijebaná sračka! Najodpadovejší odpad všetkých odpadov, proste skurvený shYt s (ne)hereckými výkonmi, trápnymi dialógmi, maximálne tromi horrorovými scénami - preplnený zvratkami Sixovej mysle. Kto dá viac ako jednu hviezdu, sám by som mu doporučil doživotný pobyt na psychiatrií, poprípade nejakú tú plynovú komoru! SRAČKA!

RocknRolla (2008)

"Don't hurt me Arch, I'm only litool." Pre mňa rozhodne srdcovka, výborný výber hercov, hudby, skvelé hlášky. Toto je proste skurvene energická komédia ktorá sa každým zhliadnutím len zlepšuje. Toby Kebbell zahral Johnnyho až hrôzostrašne dobre. Komu sa to nepáči, ten si zaslúži prefackať a poslať späť do školy!

Soudce (2014)

Z veľkým očakávaním som sa do tohto filmu pustil, a s veľkým sklamaním som sledoval záverečné titulky. Celá zápletka filmu stojí iba na vzťahu otca so synom. Celý súdny proces je iba maskou samotnej pointy filmu a nemá nič dočinenia s hlavnou myšlienkou. Sklamane musím dať 3 hviezdy, iba za skvelé herecké výkony a atmosféru. To, že sa syn snaží ochrániť svojho už umierajúceho otca pred vezením však za zaujímavú zápletku nepovažujem.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Iba závistlivo som pri tomto filme požieral svoju lacnú hnusnú polievku plnú zasraného glutamanu a dva zoschnuté rožky so salámou, ktoré som zázračne našiel ako posledný zdroj jedla v skoro prázdnej chladničke. Pri tom som nadržane siahal na intímne partie svojho tela predstavujúc si, že to čo mám práve v ústach nie sú pomleté bravčové uši a nechty, ale Pasta aglio e olio od kuchára El Jeffeho. Pohodová komédia plná žrádla, ktorá vás prinúti slintať ako Stephen Hawking a pitom sa stupídne usmievať. Nemám čo vytknúť, po prvej skúsenosti s týmto filmom som mal pochybnosti o piatich hviezdach, no teraz už nie je o čom. Perfecto.

Kanibalové (1980)

Humáč, pri ktorom sa obracia žalúdok aj otrlejším divákom horrorového žánru. Pri niektorých scénach som zo znechutenia ani nedýchal. Detailné rozpitvanie morskej korytnačky, znásilnenie a následné naporcovanie jednej z aktérov, hnusu tam teda fakt málo nebolo, do toho znepokojivá hudba a fakt divní domorodci s ktorými by som do kontaktu fakt prísť nechcel. Koniec filmu je ako čerešnička na torte, presviedčajúc diváka že to čo sa im stalo si zaslúžili. Dve hviezdy dávam za efekt, ale vidieť by som to znova rozhodne nechcel.

Srbský film (2010)

Srdjan Spasejovic nechal svojej psychóze voľný priebeh, a zvratky svojej mysle bez výčitiek vyvrátil na tento zvrátený, úchylný a znepokojivý film. Nebolo to také zlé ako som čakal, žiadne detailné porcovanie ľudských tiel a zmes fekálií, zvratkov a krvi ako v Human Centipede II sa nekoná, no to neznamená že vás tento film neprinúti znechutene si búchať hlavu o stôl. Ak bolo cieľom režiséra šokovať diváka, tak sa mu to u mňa rozhodne podarilo scénami, ako prznenie novorodenca, prepichnutie oka stoporeným penisom alebo dekapitácia počas násilného sexu. Ak máte odvahu sa do tohto snímku pustiť, odporúčam iba nezostrihanú verziu. Tie 4 extra minúty filmu robia z nechutného thrilleru zvrátenú pedofilnú a krvavú šialenosť. Pre zachovanie duševného zdravia sa zdržujem hlasovania.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Po množstve negatívnych ohlasov som sa rozhodol že si tento film proste musím pozrieť. Pri sledovaní som si do krvi musel pohrýzť všetky nechty na prstoch a rozhodne to nebolo z napätia, ale z neustálych výčitiek že som sa do tohto rozhodne púšťať nemal. Nechutne prázdna a vyšinutá hovadina, ktorá dokáže zaujať len škaredé panny, ktoré tam dole miesto prstov, uhorky alebo dilda nikdy nič nemali a tak si riešia komplexy sledovaním podobných prízemných sheisse. Kto je fanúšikom filmov bez pointy, kde sa riešia úplne prízemné sračky, odporúčam. Tých 26 miliónov libier sa dalo využiť na niečo významnejšie. Som rád že tento film nikdy nemusím vidieť znova.

Americký sniper (2014)

Počas celého filmu mi znelo v hlave len: USA! USA! USA! Hlavný hrdina - nefalšovaný redneck a patriot opúšťa svoj úspešný život, frndu ktorej urobil dvoch faganov a svoju milovanú 'Muricu. To všetko len kvôli tomu, aby si mohol pár mesiacov ležiac vo vlastných chcankách a prachom v ústach zastrieľať na nejakých tých smradľavých džihádov a chrániť svoju perfektnú vlasť. Ono by to síce bolo pekné, keby celý film nebol tak nechutne umelý, prehnaný, nerealistický a až provokatívne patriotistický. Iné prvky filmu boli však super. Herci, kamera, ozvučenie... to všetko bolo na jednotku.

Útěk do divočiny (2007)

Jeden z najlepších, najdojemnejších, najpresvedčivejších filmových zážitkov ktoré som kedy zažil. Prvý film, pri ktorom som sa vžil do hlavnej postavy tak, že som si na konci filmu povedal: A čo budem kurva teraz robiť?