Zloba - Královna černé magie (2014)

Análne prznenie už mne neobľúbenej šípovej Ruženy v podaní Dicksney so sebou prináša hordy odporne piskľavých príšer, ktoré mi pri prenose v kine intenzívne znásilňovali ušné bubienky a kurvili čakru v hornej časti hrudníka. Otravná hlavná postava v podobe Andželýny Džolýjovej filmu taktiež moc nepomáha. Pokus o humor by uspel iba u detí s Downovým syndrómom, autistov a kvadruplegikov. Záver filmu končí lesbickou propagandou a klasickým kokotným hepiendom. Navyše som prenos videl v slovenskom dabingu, kde sranda naozaj končí. Veľkú časť filmu si nepamätám, pretože pri mne neustále revalo malé hnusné decko kvôli pseudo-hororovým scénam.

Občan Kane (1941)

Ja nesledujem filmy preto, aby som potom 3 hodiny analyzoval, čo tým asi tak chcel režisér povedať, alebo onanoval nad tým, že tento film naštartoval Hollywood. Nie som pseudointEREKTuálny panic, čo hľadá v hovne pistácie. Filmy sledujem pre to, aby som sa zabavil. A preto je Občan Kane pre mňa iba nudná sračka s protivnými postavami. Dve hviezdy dávam iba z rešpektu a z remeselného prevedenia. Pre mňa to však bola iba strata dvoch hodín. Užívatelia, ktorí tomuto dokázali uvaliť 5 hviezd, a sami seba presviedčajú aká je táto nudná sračka skvost, pôsobia extrémne komicky.

Svokra (2014) (pořad) odpad!

Iným názvom slovenský Dr. Phil. Stará hyena Gizela, ako samozvaná psychologička, a sociálna pracovníčka „pomáha a rádí“ slovenským sociopatom a asociálom. Produkuje to naša známa primitívna TV Narkóza, takže je to nechutne nahrané, úbohé, a plné falošných sĺz, a emócií. Počas sledovania som bol naozaj v narkóze, pretože niečo tak patetické človek skutočne často nevidí. Táto relácia len dokazuje, že slovenské televízie produkujú výhradne iba stupídne a patetické pičoviny, nad ktorými inteligentný človek ako ja len mávne rukou, a užije svoj čerstvo nasekaný pervitín. Nie je sa čo diviť, že je 80% Slovákov iba banda autistických čurákov, keď sa uspokoja s vysielaním takýchto zverstiev. Ja za seba však musím priznať: Mohlo to byť aj horšie, predstavte si keby tam bola tá kurva Máziková! 5%

Výměna manželek (2005) (pořad)

Česká verzia je nie veľmi prekvapivo natočená oveľa lepšie, ako slovenská. Asi to bude tým, že Češi tam nemajú negramotného kokota, komentujúceho primitívnymi rečami počas celých 60 minút. A tak sa musím nerád priznať, že som si pár častí pozrel a nie je to až také strašné. 35%

Zámena manželiek (2004) (pořad) odpad!

Ľudí, ktorí sú schopní sa do tejto primitívnosti prihlásiť, musím považovať iba za kokotov. Ak je však niekto schopný toto dobrovoľne pravidelne sledovať, stáva sa kokotom ešte väčším. Nožík vo vrecku sa dobrovoľne otvára hlavne pri počúvaní primitívneho komentátora s rečami ako autistický analfabet, a zmyslom pre humor ako Mojžišov ľavý semenník. 10%

Experti (2013) (seriál) odpad!

Kokotský autistický výplod maďarskej televízie Hnoj. Táto televízia už vyplodila rôzne kreatúry hodné hodnotenia odpad, no toto je proste extra. Maďarským primitívom, ktorí doma s úsmevom na tvári, slintajúc a sediac v mláke vlastného potu sledujú toto zverstvo, odkazujem: Sadnite do auta a v rýchlosti najebte do najbližšieho stromu. Možno sa potom u nás začne vysielať aj niečo normálne.

Donnie Darko (2001)

Na tento film by som sa díval s nadhľadom, a úplne by som pochopil aj silne záporné hodnotenia niektorých super, kúl, skúsených filmových kritikov ako som ja. Donnie Darko sám o sobe je pičovina, keďže je to len zmes absurdností, ktoré dohromady dávajú asi taký zmysel, ako Sasha Grey na stretnutí katolíckych univerzít. Prirovnal by som to ku filmu Knowing. Avšak na rozdiel od Knowing som si po sledovaní Donnieho neskurvil čakry a nenarezal žily, ale iba prekvapeným xichtom zamumlal: No kurva, ty pyčo! Je to niečo, ako keď si vo veľkomeste kúpite Espresso za 12€, a pri kráčaní mestom vám do nej naserie vták. Hriech nevypiť!

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Jedna z najlepších komédií v histórií kinematografie, smejem sa jak pičus.