• Fantasy

Špión (2015)

Takhle jsem se nezasmál už hooodně dlouho. Sem tam se najde trapná či nelogická scéna, ale takové jsou vykoupeny hláškami s kulometnou kadencí. Konečně eRková komedie! Díky tomuto ratingu si konečně film nemusí hrát na bezkrevnou pohádku pro děti (filmy typu rozmlátím někoho "na sračky" nebo ho prošpikuju vším možným a ani kapka krve, jak pokrytecké, že?). Jo!

Vražda (2007) (seriál)

Po třech dílech totální zažranost. Nutné v originále (s titulky), a i z řeči postav lze cítit tu severskou mrazivost a bezútěšnost. A jak už tady někdo poznamenal, že by Lundovou za spolupracovnici nechtěl, tak se ani moc nedivím :-) Edit: konec série - pár zvratů a pár výčitek. Poslední tři epizody jsou návykovější než kvalitní matroš.

Hanebný pancharti (2009)

Fuck a duck! Po druhé projekci -1* za natahované scény jako fusekle, a to Tarantina opravdu můžu.

Prokletý ostrov (2010)

Mňam. I když se musím přiznat, že jsem ten konec hned nepochopil. Nojono, je vidět "že jste ještě malé a hloupé".

Kingsman: Tajná služba (2014)

Ústřední duo C. Firth + T. Egerton na jedničku (to by člověk fakt do C. Firtha neřekl, že se upíše takovéto roli :-) ) a superhvězda alias arcipadouch S. L. Jackson šišlající, nesnášející pohled na krev (narozdíl od Pulp Fiction :-) ) a hláškující je trefa do černého. Bohužel, jak už tady někdo psal, titule v kině moc nápaditosti ani sprostých slov na rozdíl od originálu nepobraly, hlavně při Jacksonovým dosti sprostým "žvatláním". Bohužel.

96 hodin: Odplata (2012)

Bál jsem se toho bál a odkládal to po přečtení místních recenzí. Ani na trojku jsem nakonec v kině nenavštívil. Takže - no je tam pár dementních wtf momentů (SPOILER bez řidičáku vs. drifty lvl Rychle a zběsile aj.) a někdy ještě horší kamera, ale jinak sečteno a podtrženo fajn akční jednohubka, kde Neeson absolutetly rulez.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Panebože, co tam zase ten Liška mektá!

Californication (2007) (seriál)

Po první sérii maximální spokojenost, jasných 100 %. Druhá série je neskutečná haluz, na scénáři snad nemohl pracovat někdo, kdo není permanentně sjetý :-) Náladovost některých postav možná trochu nelogická, ale stále to baví, což je primární účel.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jedu postupně, takže po čtyřech sériích 99,9 % :-)

Knězovy děti (2013)

Ža čtyři, protože jsem se na konci ztrácel, ale jinak nápadem velice nadprůměrný film!