Americká krása (1999)

Ten pocit, když se mi zdá, že výběr herců, soundtracku a scénáře už prostě nemohl být lepší. Ten skvělý pocit, když jsem zjistil, že Americká krása je první film, u kterého můj ctěný otec neusnul (a že už prospal hodně velkofilmů). Ten pocit, když se mi zdá, že je na světě tolik krásy. Ten pocit mám , kdykoliv si na tento kinematografický skvost vzpomenu.

Orange County (2002)

Návštěva ze Stanfordu byla skvělým impulzem pro potřísnění člověka sedícího naproti mně v kupé slinami, jelikož na takovou dávku nebyla má bránice připravena . Z postav se mi nejvíc líbil povaleč Lance (Jack Black), který dokonale ztělesňuje líného a ignorantského člověka, který žije de facto ze dne na den s naivní představou, že jednoho dne začne podnikat a přes noc se z něj stane milionář. Soundtrack mě překvapil skladbou Butterfly od skupiny Crazy Wolf, která se vyskytuje ve filmu dvakrát a dodává jedinečnou atmosféru. Zkrátka, zaslouženě 4 hvězdy.

Soumrak mrtvých (2004)

Zombies, kteří se vesele snaží dostat všechno, co se hýbe a co si budeme povídat, nějak zvlášť se jim to nedaří. Že by to snad bylo tím, že to jsou snad nejretardovanější chodící entity, jaké měl filmový průmysl tu čest vytvořit ? Skvělá kombinace strachu a euforie Vás nenechá chladnými a nízké IQ snad všech postav už vůbec ne. Nejlepší film od Pegga a Frosta

Velký maturitní mejdan (2008)

Nuda, nuda a nečekaně nuda. Celé veledílo se točí kolem dvou událostí. Pohřeb a párty. Věc se má tak, že jsem měl občas problém rozeznat, která událost je která.