• Thriller

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Chvílema fakt dost zmatený a až blbě přehnaný nebo neznámo proč přehnaný a pak nevysvětlený. To je ale fuk! Baví mě to a je tam dobrej soundtrack (Key$ha, Lady GaGa :D ). 5/10

Prázdniny (2006)

Pro mě nejlepší romantický film. Prostě zbožňuju ten klid a mír když se na to koukám. Skvělé herecké výkony! A navíc celý film oblažuje úžasný soundtrack od Hanze Zimmera. Jedinečný filmový zážitek... alespoň pro mě. 9/10

Rumah Dara (2009) odpad!

Sračka pro vymaštěnce! Jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl. Herecký výkony jsou totálně k hovnu a colý je to hrozně umělý a nízkorozpočtovost tam je znát víc než v Kameňáku! Tohle vě mě vylolalo vělký nasrání! NEDOPORUČUJU! 0/10

Stáhni mě do pekla (2009)

Hrozná přehnanost. Jednu z hlavních point jsem pochopil asi až po pěti shlédnutí. Myslím to s tim knoflíkem (jak ho vrazila do huby tý slizský mrtvý babě a pak ho měl ten mladík). Jinak mě to pobavilo i rozesmálo, ale i vyděsilo a vylekalo. 7/10

Noční let (2005)

Miluju Rachel McAdams! Skvělá herečka ve skvělém filmu. Až přeplácaný film veškerým tím napětím, ale to je je na tom to nejlepší. Proč to taky protahovat že jo? Dost krátká stopáž z důvodu, že není potřeba delší! 8/10

Těsně vedle (2007)

Výkřiky pro mě dosud neznámé, ale neuvěřitelně zábavné herčky Malin Åkerman mě dostávají. Pořád mi ta scéna - "Ošukej mě...plácni mě!...šukej mě jako černoch..." nebo "...máš snad prcinku Eddie?!" hraje v hlavě. Neuvěřitelně vtipnej film s jednim obrovskym háčkem! Jenom první polovina. Pak už je to jenom koukatelný! 6/10

Gamer (2009)

Je to sračka, ale přehlcená chutí pistáciového másla díky Loganu Lermanovi! 6/10

Dost (2002)

Docela napínavý, ale blboučký. Zadek Jennifer to všechno spasil! 5/10