Vetřelec (1979)

tazko uverit, ze film je z roku 1979. vacsina dnesnych horrov je stale oproti tomu brak. a to aj po trikovej stranke.

Forrest Gump (1994)

natocili to fakt amici? nieco s najlepsou kamerou a vypravou a scenarom a cele premakane. akoby sa mi nechcelo verit , ze taku hlbku vedia americania dostat do filmu. akoby na tom zapracovalo aj studio gaumont.

Leon (1994)

nad tymto filmom sa vznasa zvlastne caro, ktore som uz inde nenasiel. a nataliee portman uz taka nikdy nebude ako tu:)

Akumulátor 1 (1994)

film ktory mi nedovoli, aby som na neho zabudol. v roku kedy vznikol bol naozaj spica, a konkurencia mu casom neubera na napaditosti.

Poslední Mohykán (1992)

vyborna kamera, charyzma hercov, vsetko prepojene hudbou hodnou oscara. putavy dej az do konca

Napoleon (2003)

existuju urcite fakty. tie odporuju dejinam v ucebniciach. vynikajuci film, skvela kamera a scenar. a hlavne... je dobre vediet o faktoch , ktore niesu v ucebniciach

Vzkvétání (2011)

dokument presne v style zeitgeist. ten je ale doveryhodnejsi. thrive je zmes uplnych fikcii az nezmyslov po par zaujimavych myslienok - kvoli tym si to pozrite. zopar nezmyslov: cestovanie hmotnych, materialnych predmetov z inych galaxii: nieje mozne kvoli casu a rychlosti svetla, existuje vela svetov ako je nas : dalsi nezmysel, dnes fyzici vedia vypocitat pravdepodobnost vzniku planety zem ,aby tu vznikol zivot, je prakticky nulova. takze vznik inych je nerealny. urad FED je sukromna firma: preco ale neuviedli teda vypis z obch. registra , kto ju vlastni? dokument obsahuje vela vymyslov, ktore oslovia iba menej vzdelanych ludi. ale, doporucujem pozriet. temy okolo financnej manipulacie je dobre si vzdy pripominat. hlavne skryte poslanie dokumentu, je vytvorit si taku skoro nabozensku skupinu zastancov ich hnutia.

Těžká váha (2005)

ak si myslite, ze uz ste videli dost boxerskych filmov, tak si dajte este tento posledny..radim vam dobre!